Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 65kg korul mozgok es szeretnek...

65kg korul mozgok es szeretnek fogyni de formasodni is. Lehetseged hogy keveset eszem es formasodok? Foleg fenekre szeretnek vagy ahhoz szukseges a tobb jofele szenhidrat is? De azzal egyutt lehetseges hogy zsirt vesztek is azaz fogyok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy rendberakott étrenddel és megfelelő edzéssel lehetséges. De ez mindenképp egy hosszútávú terv. Tisztítsd meg a kajázásod! Indítsd a diétát viszonylag magas szénhidráton,hogy jöjjön fel egy kis izom (ettől leszel formás),majd apránként csökkentsd! És egész testre edzzél, ne csak seggre!
2017. jan. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 est kifejtenéd hogy leszel szénhidráttól izmos? Az izom az fehérje, a beépüléséhez szükség van energiára de amíg fogyni akarsz addig talán a zsírpárnákból szerencsésebb ezt beszerezni, mint szénhidrát evésből.


Minden lehetséges, de "keveset" szénhidrátból és zsírból egyél, ha közben izmot is szeretnél szerezni ahhoz kelleni fog a fehérje és az edzés.

Illetve a fogyásra a legcélszerűbb az aerob edzés ami viszont nem igazán izmosít.

2017. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Izmosodáshoz általában kalóriatöbblet kell, a fogyáshoz deficit (kezdőknél megy a kettő egyszerre s biztos vannak még speckó esetek, de nagyvonalakban a fenti).

Szénhidrát nem kell, az izomtömeg növeléséhez fehérjére és energiára van szükség, ami a táplálkozást illeti. Szinte nulla ch mellett is izmosodnak emberek, ők nyilván sok zsírt esznek.

Ne keveset egyél, hanem eleget a céljaidhoz. Nem tudom, neked mi a kevés, egyesek nagyon elszállnak és keményen koplalnak, ami nem jó.

Nyilván edzened kell lábra, de igazából mindenre, hogy egyenletesen erősödj, izmosodj.

2017. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán félreérthető voltam. Természetesen a fehérje alap. A zsírral izmosodás elméletben létezik. Én még nem láttam.
2017. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2017. jan. 31. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!