Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek iskolában diétázás...

Mit egyek iskolában diétázás közben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kondiba járni, kardiózni hogy fogyjak pár kilót és izmosodjak. Természetesen az étkezésre is próbálok odafigyelni, bár nem annyira, hogy az rosszul essen, gyenge legyek vagy esetleg olyan ételeket tuszkoljak magamba amik nem is ízlenek. A problémám az lenne, hogy nem tudom hogy mit kéne ennem az iskolában. Eddig fornettit ettem minden nap, mert az volt a legegyszerűbb. Mivel a fornetti véleményem szerint nem túl "diétás", ezér valamilyen más, a legtöbb boltban (Tesco, Spar, stb) kapható kész termékkel kell megoldanom az iskolai étkezést. Nos, a kérdésem az lenne, hogy miket kéne kipróbálnom, ami nem hízlal, kellemes az íze és azonnal fogyasztható bárhol.

2017. febr. 2. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megoldanod kész termékkel, vihetsz saját ételt is.

Nyilván olyat, ami a diétádba fér, amit otthon is ennél, az teljesen megfelelő.

Kivéve, ha bizonyos szempontok miatt ez zavar, de erről nem tudok semmit. Az emberek nagy része rendes ételt visz, húst rizzsel, tojást krumplival, zabkását meg ilyeneket. Persze aki szinte a semmivel is jóllakik iskolaidőben, képes salátát és gyümölcsöt vinni.

2017. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

natúr joghurt

kis adag gyümölcs

kis marék olajos mag

rizspufi/abonett

sovány túró fűszerezve vagy édesítővel, fahéjjal, kakaóval, vaníliával stb.

Cottage cheese

keménytojás

zöldségek nyersen (előre megpucolhatod és felapríthatod)

csicseriborsókrém (nyers zöldségekkel tunkolva vagy magában)

2017. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én bár dolgozom, de kb olyan időbeosztással ahogy ti iskolába jártok... sokáig hordtam magammal éthordóban a főttkaját, de az a helyzet, hogy én a főtt ételt frissen szeretem.

Már hónapok óta melóba 2-3banánt meg 2zacskó spáros puffasztott rizst viszek.

Nem valami hatalmas ízvilág, de jó energiát ad, délutánra-estére meg van finom az ízlésemnek megfelelő főttkaja.

2017. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ma medvehagymás kőrözöttet vittem retekkel, uborkával, pulykasonkával, ittam hozzá kefirt. Kevésnek tűnhet, de ezek engem sokkal jobban laktatnak, mint a pufirizs meg a belvita (amik amúgy is csak üres kalóriák).

Amúgy ha fogyni akarsz, valamennyi áldozatot kell hoznod. Lehet, hogy egy croissant-t egyszerűbb bedobni a táskába, de azzal lassítod a fogyásod. A diétázás az akaraterőről szól, nem a kényelemről. Vegyél ételhordó dobozokat, abban tudsz főtt ételt (tojás, húsok, zöldségköret) vinni.

Fogyáshoz amúgy aerob edzés, izmosodáshoz súlyzós edzés kell. Kardióval az állóképességed növeled max. Olvasd el a sárga kapszulát.

2017. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!