Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni?

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 176 cm magas vagyok és 50 kg. Modell szeretnék lenni, ezért a barátaim azt tanácsolták, hogy fogynom kéne.

Hogy tudnék fogyni 10kg 2 hét alatt? Akkor lenne a próba fotózás. Ez életem álma!


Köszi a segítséget!


17L



2017. febr. 3. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy szíves, mondd azt, hogy ez egy troll kérdés. Ennyire hülye senki sem lehet. így is anorexiás vagy, csontból vagy hajból óhajtasz 10 kilót fogyni?

A modellkedésnél egyébként a lőtéri háromlábú kutyát sem fog érdekelni a súlyod, csak a körméreteid számítanak majd.

2017. febr. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég eszetlen barátaid lehetnek:(

De ha elhiszel minden nyilvánvaló sületlenséget, amit mondanak neked, akkor te sem vagy sokkal különb!

176 cm mellé 40 kg! Még viccnek is rossz!

2017. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne miből fogynod, azt mondanám, bányában kézzel dolgozva még van némi esélyed, plusz vízhajtás (nem mintha bírnád), bár napi 2-3 maraton is segíthet...

De mivel nincs miből fogynod, SEHOGY nem tudsz ennyit fogyni ennyi idő alatt.

Még szerencse.


Nekem az az életem álma (nem az egész, de ez fontos rész), hogy hosszú, egészséges életet éljek, amit élvezek. Nem önsanyargató egészségtelen rövidebbet... Szerintem nekem van igazam.

Ne tedd tönkre magad. Így is alig van izmod s nem mindenki éli túl, ha olyan alacsonyra akar menni, mint te.

2017. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A másik, hogy ha az életed álma ez, akkor miért 2 hét alatt akarod elérni?

Még jó, hogy nem akarod megnyerni a következő olimpiát nulla sportolói múlttal...


Bizonyos dolgokhoz IDŐ kell. A fogyás is ilyen, bár neked erre nincs szükséged.

2017. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt nem mondanám, hogy nem sportolok.. 6 éves korom óta balettozok.


Azt hallottam amúgy, hogy a hashajtó hatásos.

2017. febr. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!