Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lefogyhatok...

Szerintetek lefogyhatok júliusra? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

77 kiló vagyok jelenleg :( nyárra le szeretnék fogyni mert nagyon rosszul érzem így magam. És nyáron még ujjatlan felsőt sem vehetek fel mert rossz érzés hogy nagy a hasam és a karom. :( Így hát elhatároztam hogy nyárra lefogyok. Így is alig eszek egy nap valamit de amikor a suliból hazajövök (az átlag 7 óra után) már csak tanulok aztán megfürdök és alszok. Nincs idom edzeni. Csupán a napi 1 óra tesi. Hétvégén persze edzem is. Nem is eszek sokat egy nap (max 3-szor és akkor is csak diétás kajákat)

Tudnátok nekem tippeket adni hogy lefogyjak júliusra?

14L



2017. febr. 4. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Marha nagy gond,hogy alig eszel vmit. Vszínűleg a szervezetednek is az van megszokva,hogy pár kalóriát beviszel azt csá. Előszőr is próbáld betartani az étkezéseket,minimum 4x. Reggelire legalább 1 almát,vagy kefírt egyél puffasztott rizzsel,valamit,hogy a szervezeted elkezdhessen dolgozni és égethessen kalóriát. Tízóraira is mehet vmi gyümölcs,ebédre párolt zöldség csirkemellel,uzsira zsírszegény túró v gyümi ,vacsira egy kis zabkása v főtt tojás. Kell 1-2 hét mire beáll a szervezeted. Emellett jó lenne vmi sport. Esetleg kezdetben zumba,hogy megszeresd a mozgást.
2017. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Igyál nagyon sok vizet, napi 3 liter minimum. Semmi édesség, csoki, süti, semmi cukor, se teába se kávéba, méz sem. Ha valami másra vágysz a vizen kívül akkor az legyen édesítetlen zöld tea délelött, de késö délután már ne, mert sok benne a koffein. Ilyenek, hogy diet Coke és társai, soha.

Reggelire alacsony kaloriatartalmu joghurt, friss szezongyümölccsel vagy ha nincs pl most akkor fagyasztott gyümölccsel, pl málna. Müzli, de édesítetlen.

Nasiként narancs vagy alma, ebédre hus zöldséggel. Tizoraira gyümölcs. Este 6 után semmi.

A szénhidrátot tésztát kenyeret mellözd teljesen.

Most biztos sokan le fognak hurrogni, hogy kell a szénhidrát és több kalória kell stb, valószínüleg igazuk van. De én így fogytam le 14 évesen nagyon hamar elég sokat, és azóta se szedtem vissza.

2017. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek! :)
2017. febr. 4. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!