Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel le lehet...

Szerintetek ezzel le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem olyan soknak tűnik.


2017. febr. 4. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
aha, tényleg sok...sok baromság...
2017. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a vegánság nekem nagyon túlzás, az ha valaki nem eszik húst érthető, nem mindenkinek van hozzá gyomra, mondom úgy hogy húsevő vagyok. de az, hogy semmi állati cucc, a tojás pl.nagyon hasznos és értékes, mért kell ezt megvonni....
2017. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemár. Szerinted ugyanannyi mennyiségű kajára van szüksége egy 50kg-s kiscsajnak, mimt egy 90kg-s 180cm-es nőnek?
2017. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vegán vagyok, nagyon jó, meg minden. DE ez az "étrend" csak egy éhezésen, durva kalóriamegszorításon alapul. A vegán, növényi étrend nagyon egészséges, sportolóként is tudom ajánlani. Ha érdekel, szívesen válaszolok pár kérdésedre.
2017. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Femina...


Minden diéta kamu, aminél megadják a fogyás nagyságát.

Ez egy koplalós étrend, tele szójával.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, lehet vele fogyni, de nem egészséges, és simán visszaszeded.

2017. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!