Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire rosszak ezek az...

Mennyire rosszak ezek az arányok egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Csípő: 94 cm, derék 84 cm, mellkas 88 cm?

2017. febr. 5. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Derék és csipő között (az mindegy mekkorák, de) legyen egy 10-es különbség, ez nálad teljesen oké. Viszont a mellkasnak kéne a legnagyobbnak lenni, legalább egy 5 centivel többnek, mint a csipőnek, és egy 15 centivel többnek, mint a deréknak. Ott kezdődik egy fiús alkat. Ehhez deltásítanod kéne. Pl. 1-2 év rendszeres húzódkodás megteszi. Nem tudom, hány éves vagy, mert ha nagyon fiatal (tizenéves) még, akkor úgy nem rossz ez, de ha már húsz múltál, akkor lehetne erősíteni hátizomra, mellizomra, stb.


Amúgy eléggé hasonló méreteim voltak nekem is pár éve, de gyúrogattam felső részre azóta. Igaz, közben sokat híztam is. Így jelenleg csípőm 101, derekam 94, viszont mellkasom 106. Ez sem egy nagy szám, de egy elfogadható átlagembernek bőven megteszi.

2017. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

16 éves vagyok egyébként.

2017. febr. 5. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Derék csípő nekem is hasonló, de mellkasom majdnem egy 30assal nagyobb, edzeni kéne , mert ez elég vékonyka. Már ha zavar. Ha nem zavar akkor ne foglalkozz vele.
2017. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!