Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogytatok le sokat? És...

Hogy fogytatok le sokat? És hány kilot adtatok le? És hogyan?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:43
 1/8 anonim válasza:
52%

Szerelmi bánat. 30-at. Nem ettem.

(Komoly. De nem ajánlom senkinek. Meg azóta 20-at vissza is szedtem belőle. Oka: Új, boldog párkapcsolat.) ;)

2010. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

17 évesen 56 kg-ról 45kg-ra 3-4 hónap alatt.

Futás és mérsékelt evés (tudom túlfogytam akkor, mert nekem az ideális 49-50 kg) elég könnyen ment, most már nehezebben megy, de még mindig tudok:

Ma 26 éves vagyok 52,5 kg-ról fogytam 50 kg-ra egy hónap alatt, kalóriaszámlálással, és heti 2-3-szor 5 km tfutással.

1100-1300 kal.-t fogyasztottam/nap.

2010. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

48-ról 40-re kb egy hónap alatt

hogyan? hát rengeteget tornáztam, a reggel 6 órási tornaműsorra is fölkeltem, s naponta kb egy almát vagy két kanál főzeléket ettem

hát így :)

...egyéb eredményekről inkább nem számolok be, de senki se kövessen

2010. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap alatt kb.

58-ról 41-re

2010. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 40 kilót fogytam egyszer 4 hónap alatt. persze volt miből. Sajna 20 visszajött, viszont ez volt eddig a legtöbb, ami visszaszökött, itt stagnál a súlyom.

Máshogy nem lehet fogyni, mint teljes életmódváltással. én akkor szoktam rá a zöldséges ételekre, a gyomrom azóta be sem fogadna vmi erősebb ételt.

Egyetlen gond, hogy szeretem a csokit, mert egyébként rendes ételek tekintetében imádom a lightos kosztot.

2010. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
71ről 65re 1 óra alatt: szültem egy gyereket:)
2010. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64ről 56ra, 2-3 hónap alatt. kevesebbet ettem, jobb kajákat, és többet mozogtam. azóta 2kg visszajött, de küzdök ellene (csak suli mellett nehéz.. megint nyári program lesz :))
2010. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pataki Éva válasza:
Üdvözlet Mindenkinek! Én folyamatosan fogyok, és ami a fontos nem a kötőszövet alatti zsírokból, hanem a zsigeriekből, ami nemcsak a túlsúlyhoz, de komoly betegségekhez is vezet.177 cm vagyok, tavaly tavasszal 106 kg felett voltam.Ma már a kilenvenhez közelítek, szépen kúszik vissza.Nem éhezem, és nem jön vissza, ez egy különleges táplálék...és ez nagyon fontos!!!! Nem kiegészítő, nem tabletta!He eldöntötted, segítek!!!! evabusines@gmail.com (Képet is küldök magamról (előtte-utána)Ami még fontos, rendeződött a vérnyomásom, és megszűnt a savtúltengésem!Nincs gyógyszer! :)
2010. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!