Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogyni,csak formálódni.Konditerembe nem tudok elmenni.Milyen étrend jó?És milyen edzés?
2017. febr. 5. 14:31
 1/5 anonim válasza:
Mindenképp olvasd el a Sárga kapszula c. művet. Nekem nagyon sokat segített. Ingyenesen is le lehet tölteni.
2017. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. febr. 5. 15:21
 3/5 anonim válasza:

kaloriabazis.hu

Itt ki tudod számolni nagyjából mennyi kalóriára van szükséged. Szerezz be valahonnan egy kalóriatáblázatot (akár telefonra), én mindig onnan nézem az adagokat és így egyszerűbb.

Sokszor egyél keveset;napi 5-6 étkezés.


Telefonra lerudsz

2017. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3 vagyok, véletlenül elküldtem

Szóval

Telefonra le tudsz tölteni appokat, ahol különböző gyakorlatokat mutatnak, van hozza számláló / időt is mérnek.

Én naponta összesen 15-20 percet töltök ezekkel, és mivel becsületesen megcsinálom, hamar látszódni kezdett az eredmény.


Ha teheted járj el futni. Először megterhelő, de utána nagyon jó kikapcsolódás lesz. Ha van kutyád menj vele, mióta én a kutyusommal közösen futok sokkal jobban élvezem.


Sok sikert:)

2017. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. febr. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!