Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 52-3...

Le szeretnék fogyni 52-3 kgra, de fogalmam sincs mivel kezdjem. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Egy ideje folyamatosan tornázok , a következő kèppen:

30 emelt tèrd + hasprès

20 lábemelès

30 tèrdemelès lebegőülèsben

1 perc hídtartás

30-30 váltott tèrdèrintès fekve

20-20 váltott tèrdèrintès lebegőben

20 sarokèrintès

20 superman...

Ezeket naponta csinálom , viszont semmi sem látszik belőle , mert vastag rajtam a zsír. Eleve nem vagyok túlsúlyos , de szeretnèk formásabb ès nőiesebb testet a mostaninál. Ezek a gyakorlatok hasra vannak , de combról , ès más testrèszekről is szeretnèk fogyni. (Főleg fenèkről) A futás nem az erőssègem , de per pillanat bármit megteszek a cèl èrdekèben. Eddig többször próbáltam edzeni , de semmi nem látszott meg belőle.. Netes keresgèlès után arra jutottam , hogy a dièta segítene , de vegetáriánuskènt nem sokra mentem az oldalakhoz tűzött receptekkel. Èdessèget csak ritkán eszek , mègis szaladgál rajtam a zsír. Mielőtt válaszokat írna valaki , zsírt szeretnèk leadni , nem pedig izmot, úgyhogy ahoz kèrek segítsèget. Jelenleg 60kg vagyok , ès szeretnèm 3 hónap alatt elègetni a 7 kg zsírfeleslegemet...szerintetek , hogy kezdjek hozzá? Ha van ötletetek , ètrenddel kapcsolatban , kèrlek írjátok le , hogy mi az amit kerüljek , ès mit fogyasszak rendszeresen , vagy gyakrabban. Előre is köszönöm a segítsègeteket.


2016. nov. 5. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az édességekben van szénhidrát.Gondolom a hús helyett tulnyomórészt lisztes ételeket fogyasztasz.Azt kellene elhagyni,ami a te esetedben kivitelezhetetlen,legalábbis számomra az lenne.Diéta "megszabadít" a zsírtól de ahhoz ,hogy ne izomból fogyjál,ahhoz fehérjét kell magadhoz venned nagyobb mennyiségben.És súlyzós edzést végezni ha van rá módod,kardió mellett.
2016. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , hát a lisztes èteleket nem tudom mennyire fogom tudni elkerülni... :/
2016. nov. 5. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagyni, csak csökkentsd.
2016. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress kifejezetten vegetáriánus diétát(persze nem ilyen 1 hetes csoda diétákat/kérdezz rá az orvosodnál, ha jó fej biztos segít.Vannak vegetáriánus (sőt!vegán) sportolók/testépítők is, sokszor szokták megosztani az étrendjüket vagy egy-egy fogást.Érdemes lehet azokat is nézegetni.Vagy ha megteheted keress egy dietetikust és az ő segítségével állíts össze egy étrendet :) Sok sikert és kitartást :)
2016. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!