Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá az...

Hogyan kezdjek hozzá az életmód váltáshoz?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 13:18
 1/3 anonim válasza:

Először mondjuk mérd fel, hogy hol tartasz most, és meddig szeretnél eljutni,mit szeretnél elérni, amikor már azt mondod, hogy meg vagy elégedve. ez után mondjuk utánanézhetsz pontosabban hogy ehhez mit is kell tenned, mennyi időbe telik ez majd stb stb.

Pontosan mit értesz az életmódváltás alatt?

2016. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
fokozatosan, mindig egy kicsi többet építs bele az életedbe.
2016. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Döntsd el, illetve tapasztald ki (akár hirtelen, akár fokozatosan), hogy milyen életmódra akarsz váltani, majd tedd meg. Nekem a hirtelen váltás passzol, de mivel nagyon drasztikus volt a változás, s azt nem bírtam egyben (s nem is tudtam az elején, hogy nekem az a jó), 2 lépcsőben tettem meg. Így is drasztikus lépés volt mindkettő, egyik napról a másikra, de nem volt nehéz. De van, akinek a fokozatosság való.
2016. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!