Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lefogyás érdekében?

Mit tegyek a lefogyás érdekében?

Figyelt kérdés

13/L,55 kg,nem túl magas. 160-165 cm között vagyok valahol.

Szerintem van vagy 10 kg felesleg rajtam..mindenesetre megőrülök attól,ahogy kinézek! Utálok közösségbe menni,mert akárhova nézek magamon,csak a felesleget látom. A sportot fél éve hagytam abba mert a szervezetem nem bírta + egyéb okok miatt. Ilyen edzőtermekbe meg mit tudom én micsodákba nem tudok eljárni,mert anya nem engedné,mert természetesen ő szerinte semmi baj nincs a súlyommal,hát persze...

Szóval jelenleg a tesin kívül nem igazán tudok mozgást nyújtani a szervezetemnek...így kb. csak az a módszer maradt fenn,hogy módosítsak az étkezési rendemen. Hogyan tegyem? Sajnos ilyenkor abba vágok bele,hogy egész nap megpróbálok csak 1x enni,amit egyébként 1-2 napnál tovább nem is bírok,meg tudom,hogy ez nem segít stb...szóval a kérdés az lenne,hogyan,mit kéne ezalapján tennem,hogy lefogyhassak?



2017. febr. 8. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Testképzavarban szenvedsz.Anyukádnak igaza van,hogy rendben van az alakod.
2017. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!