Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen "lefogyás" már?...

Ez milyen "lefogyás" már? (tóth vera)

Figyelt kérdés
Minden oldalon ott van, hogy így meg úgy lefogyott, odakattintok, erre ott egy fotó válltól felfelé, az arca duci, a válla husi... vagy valami extrabő fekete cuccban mutatják messziről, hogy pont nem látszik semmi. Ez így mi? Miért kampányol a fogyással, ha látszólag egy deka le nem ment róla?
2016. júl. 8. 13:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ez tiszta olyan mint Győzike is :D
2016. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagy a súlyfelesleg, lassan fokozatosan, normálisan, egészségesen fogy, nem egyik hétről a másikra lesz pálcika az ember. Keress rá google-ón, azért látszik, hogy egyre karcsúbb.
2016. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Fokozatosan kell fogyni...

És ő ezt jól csinálja

2016. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az rendben, szerintem is fokozatosan kell fogyni. De látott bárki képet róla, ahol tényleg fogyott?
2016. júl. 8. 15:49
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a "cikk" ami a kérdésemet ihlette. Ez mi már?

2016. júl. 8. 15:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress rá google-on. Ott kapsz.
2016. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis meglátszik rajta nagyon. Láttam egy képet róla ami egész alakos volt, és nagyon meglátszik a 25 kg minusz.

Ne megtaláltam a linket, ezen igenis látszik mennyit fogyott. [link]

2016. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezen a képen látszik, nézd meg a karjait, a vállát, nem olyan nagy darab, hanem kezd egész jól kinézni.
2016. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MZ.per.X válasza:
Hát azért nézd meg hogy nézett ki régen, teljesen amorf arca volt, hatalmas tokával, ahhoz képest rengeteg lement.
2016. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tóth Vera nagyo jól fogyik ez tény, de 1,5 milliót költött gyomorműtétre- .. Msának nicns ennyi péne mégis lefogy. ha valaki peidg nem bírja ki azt hogy fél évig egy évig mellőzők a szénhidrátot, fehér lisztes dolgokat és főleg a cukrot üditőket, alkoholt, és keményen edzeni nem olyan csodamódszereken hogy felálsz egy kondigépre és csinálsz egy szelfiet, hanem igenis keményen edzeni izadságig hogy miután jól edzettél, után ahhoz sem legyen erőd, hogy pozolj hanem igenis küzdeni, erőnek kell lenni és stb. És ha valaki igy fogy le az a dicséretes, nem az hogy gyomorgyűrűt tesznek a gyomrába.
2016. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!