Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák így fogyózni?

Hogy tudnák így fogyózni?

Figyelt kérdés

Létszi segítsetek.

Csontberoppanásom van és így nem sok mozgási esélyem van.

De én fogyni szeretnék. Így,hogy tudnák?


2010. máj. 8. 11:55
 1/3 anonim válasza:
az a francos nák nék
2010. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
turbó idéta :D én is azt csinálom már 5 kilót fogytam vele 1,5 hét alatt rádaásul a Light-tal úgy h 2x megszegtem xd :D szóval hajrá 1-2 étkezés helyett ezt iszod és minden rendbe
2010. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem fél év diéta kellett hozzá:


no cukor, no édesség, no liszt, no főzelékek, no kenyér, no tészta, no zsír, minimális olaj, no sültkrumli, no tészták, hát nehéz ezt megszokni :)


Akkor írom mit eszek: rizs, rizibizi, tojásos rizs, barnarizs, párolt zöldségek 1 kanál olajban párolva


mellé


csirke vagy pulykahusi apróravágva, 1 kanál olajban megsütve,

vagy egyben sütőben megsütve,

vagy szeletekben flekken sütve olaj nélkül,

Lehet ez fagyasztott hal is pl heck.


Minden kaja után szoktam enni nyersen üresen valami zöldséget vagy gyümölcsöt, pl salátalevelet, kígyóuborkát, paradicsomot, mandarint, répát, ilyesmiket



Egy nap kb 2-3x eszek főtt kaját, de nem eszem magam soha pukkadásig, csak annyit, hogy ne legyek éhes.

Szóval nem sokat. Ilyen fél tányér kajákat nyomok egyszerre.

Ritkán húslevest, vagy paradicsomlevest.

Ha édesség kell, akkor sült banán, vagy sima érett banán.


Semmilyen szendvics és palacsinta sem :)


Ez biztos fogyaszt, mert én lefogytam.


Szóval úgy fél évig ezt csináltam, ettől nem hirtelen fogytam, hanem csak szépen lassan, de jól lefogytam.


Jó kedvem sosem volt emiatt, mert én amúgy eredetileg édességfüggő voltam, de aztán csak megszoktam hogy diétázni kell, úgy 2 hónapig kínlódtam, hogy ettem volna ezt-azt, de aztán megszoktam :)


Most már viszont hogy vékony vagyok, eszek mást is, mindenféle kaját, amit a barátom is, édességet, tésztákat is, csak nem viszem túlzásba. Így nem fogyok tovább, de nem is hízok vissza.

2010. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!