Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudnék fogyni...

Szerintetek le tudnék fogyni 2 hét alatt -10kg, ha csak almát ennék és tejet innák?

Figyelt kérdés

Én egy 183cm és 69kg-os lány vagyok, nagyon kövérnek érzem magam , mindeképpen le akarok fogyni 10-12kg-ot.

Lécci írjatok nekem fogyis módszereket.


2010. máj. 8. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű válasz : NEM !!!!!
2010. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lehet, hogy le tudnál fogyni, de 15-20 kg visszajönne.
2010. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért fontos ez a két hét? 2 hónap sem sok idő. Annyi alatt már menne.
2010. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
magasságodhoz képest így is vékony vagy. remélem csak viccnek szántad.
2010. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kikészítenéd ezzel a csak alma és tej diétával a gyomrod, energiád nulla lenne, sztem 3 nap után nem tudnál semmire sem koncentrálni és állandóan álmos lennél...Na persze amint abbahagynád a diétát, jó esetben csak az jönne vissza amit leadtál, rossz esetben a leadott súlyod duplája...

Hízni sem 2 hét alatt híztál meg, úgyhogy lefogyni sem ennyi idő alatt akarj.

Ha egyszerű alapszabályokat betartasz, az életmódod egészséges lesz és fogyni is fogsz vele, ilyenekre gondolok, hogy : egyél sok nyers zöldséget/gyümölcsöt, fehérjét (a főtt tojástól a grillezett húsokig) , mozogj min. heti 3 x egy órát, kerüld a cukros üdítőket, igyál napi 1-2 liter vizet, vagy cukrozatlan teát (édesítőt vagy pedig nádcukrot használhatsz) . És ami szerintem a legfontosabb, hogy ne fogyni akarj, hanem változni! És változni csak életmódváltással tudsz tartósan és egészségesen.

Remélem segítettem.

2010. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Öö...16 éves vagyok.

Nem fontos, hogy 2 hét legyen :) csak egy kérdés volt.

De mit csináljak, ha tükörbe nézek egyszerűen elmegy az életkedvem. És már így is kb 2,3 hete csak almát eszem, meg folyadékot iszok, még csak pár kiló ment le és tisztára depis leszek, mikor megmérem magamat =(

2010. máj. 8. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:

ne csináld azt hogy nem eszel, vagy csak ennyit! lehet, hogy egy idő után "hozzászoksz". amikor látod, hogy fogysz megtetsuik és akár beleeshetsz az anorexiába is! ne is gondolj arra, hogy így fogyózz! egyél sokszor keveset, mozogj és adj magadnak akár egy fél évet is, és akkor vissza se fog jönni. hidd el, megéri.

egy gyógyulni vágyó anorexiás lány

2010. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván alakod nincs, azt meg csak sporttal tudod elérni, nem almával. Azért nem fogysz normálisan, mert elégtelen a tápanyagbeviteled, és így a szervezetet vészüzemmódba állt, szóval mindent raktároz, amit csak tud. Buta vagy, az lesz a következő lépés, hogy jól felborítod a ciklusodat!
2010. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokat sportolok, azzal nincs gond.
2010. máj. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!