Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12/L 68kg, de mégsem látszik....

12/L 68kg, de mégsem látszik. Ez oké?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérnék! Az osztályban a lányok közül majdnem a legsúlyosabb vagyok, pedig az alacsonyak között állok. (68kg 160cm) Aki meglát el nem mondaná, h ennyi a súlyom. Sokan mondják, h csak azért vagyok ilyen nehéz, mert izmos vagyok (kinézetre nem vagyok egy testépítő, de az benne van, h kiskorom óta táncolok). Szerintetek érdemes emiatt bosszantanom magam?

2017. febr. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de a felesleges nasit, cukrot, csokit, üdítőt és édes péksütiket (pl. kakaós csiga, fánk stb.) érdemes lenne kiiktatni, és a tánc mellé választani még egy sportot, ha nem szeretnél később kövér lenni. Fogyókúrázni ennyi idősen TILOS!
2017. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ez tutira látszik, de most fogsz nőni, úgyhogy tényleg egészségesen táplálkozz, de a nasit elhagyhatod.

Én 16 éves srácként 180 cm mellé voltam 70 kiló tök izmosan, versenyszerűen kenuztam.

2017. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

68 kiló biztosan látszik, az nagyon sok ehhez a magassághoz.


Figyelj oda a kajára!

2017. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha táncolsz akk ok, azért ahhoz kell izom rendesen főleg egy baletthoz mondjuk.
2017. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogyókúrázni semmilyen életkorban nem kell, mivel nem egy fenntartható állapotról van szó.

Kérdező: Próbáld meg kiiktatni a cukros és kevesebb fehér lisztből készült termékeket enni, helyette egyél teljes kiőrlésű lisztből készült dolgokat és nem lesz gond, sportot nem kell írnom, mert úgy látom azt végzed.

2017. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!