Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tejberizs így készítve hízlal?

Tejberizs így készítve hízlal?

Figyelt kérdés
Barna rizzsel, rizstejjel, nyírfacukorral készítve. A tetejére cukrozatlan fahéj és kakaó. Ez vacsira, egy kis tálkányi, hízlaló lehet?

2017. febr. 15. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Mikor lesz már vége az ilyen kérdéseknek?!

Értsd/értsétek már meg, hogy semmi nem hizlal, míg kalóriadeficitben vagytok. Ha meg nem, akkor minden hizlal a vízen és a levegőn kívül...

2017. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanannyi kcal van benne, mint a simában, kb.

De amúgy valóban az számít, ahogy az első monjda, ha általános kcal deficitben vagy akkor nem hízol.

2017. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%
szerintem ennek így nem sok értelme van.Ha édességet szeretnél enni,akkor nem ezt kéne variálni.Én most vega vagyok (tej tojás,ritkán hal),de a barnarízst inkább párolt zöldséggel készítem el,és mondjuk iszom szőlőlevet,kékszőlőlevet,feketeribiszke levet,ezek most a legegészségesebbek.Szerintem el kell fogadni,hogy a vegetáriánus lét bizonyos önmegtartóztatást kíván,és az édesség bőven megengedhető én úgy tapasztaltam, a szellemi frissesség megtartása miatt is.Lemondtál a húsról,amire sokan azt mondják,hogy tönkre fogod tenni magad,és ökör vagy,akkor az édesség szerintem abszolút bele kell ,hogy férjen az étrendedbe.Én pl. light italt sem iszom,nyugodtan mehetnek a cukros dolgok.Szegény méhecskéket sem nyúzom,hogy adják nekem a mézet,hogy nekem jobb legyen.Mondom ezt sok év után.És vannak még egyéb "okosságok",ha túl akarod élni ezt a történetet.A liszt ,búzaliszt minden típusában és formájában,az élesztő,az erjesztett kefírek ,joghurtok sokkal jobban zavarják meg egy vegetáriánus szervezet működését.Vagy a fán termő összes gyümölcs pl. ha kihagyod az étrendedből ezek mellett amit felsoroltam ,ja és a kakaópor csokoládé,energiaitalok,déligyümölcsös italok mid mind nélkülözhetőek.És semmilyen teát nem fogyasztok,csak a gyümölcsleveket,amiket felsoroltam.Természetesen nem kávézom nem dohányzom.(remélem nem fárasztottalak ezekkel az infókkal)
2017. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

3-as, bocsi, de én nem értem, hogy jönnek ezek ide...

Kérdező, ha a sima főtt rizs mint köret megfelelő neked a diétádban, akkor ez a tejberizs is. Bár a rizstejben szerintem van valamennyi cukor, de ettől még beleférhet, ha a nap többi részé

2017. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szóval, ha a nap többi részében nem eszel túl sok ch-t.
2017. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
a nyírfacukor nem sokkal jobb mint a sima. inkább eritrit vagy stivia. barna rizzsel szerintem nem jó. én úgy szoktam, hogy víz, sima rizs, eritrit, fahéj, vagy cukrozatlan kakaópor.
2017. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriaegyenleg kérdése, hízhatsz-e.

Én sem tartom finomnak a tejberizst barnarizsből, túl rágos, de ízlések és pofonok... Nekem bármilyen tejberizs kvázi garantálja, hogy nem fogok fogyni, mivel szénhidrátbomba, de ez egyéni. Ha téged nem laktat és eszel mellé rengeteg egyéb ételt s emiatt kalóriatöbbletbe kerülsz, akkor hizlalhat. Amúgy nem.


Kókusztejjel kevesebb xilit kell hozzá és szerintem finomabb, érdemes lehet kipróbálni.

2017. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én van amikor vacsorára spagettit eszek, sajttal leszórva.Mivel figyelem, hogy mennyit eszek, így eddig sikeres a fogyásom. 17 kiló fogyást már lehet sikeresnek nevezni szerintem..:)
2017. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hízlaló.
2017. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kívánod néha belefér, persze jobb lenne ha rendesebb ételt ennél este. Fehérjedús és ch-ban szegény kajákat, zöldségeket stb. Persze nem ördögtől való ez se, és jól mondták, hogy ha a napi keretedbe belefér hízni nem fogsz, inkább összetételi problémáról van szó. Off: Csak én nem értem, hogy jön ide a vegetarianizmus? Írta egy szóval is a kérdező, hogy vegetáriánus lenne? És nem értem az összefüggéseket, amiket a 3-as összeírt. (Én is vegetàriánus vagyok, szóval nem ellene vagyok a válaszolónak, csak nem igazán értem a logikáját annak amit írt.)
2017. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!