Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régóta szeretnék már leadni...

Salut_babe kérdése:

Régóta szeretnék már leadni "pár" kilót, de soha nem tudtam hogy álljak neki. Jelenleg 152 cm, és 69 kg vagyok. Tudom ez borzasztó, de anyukámtól öröklődött. Alacsony, duci. Tudnátok segíteni, hogy adhatnék, le legalább 15 kg-ot júniusig?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ilyen rövid idő alatt már sehogy. Már csak két hónap van júniusig. Az durván kilenc hét, bár tudjuk, hogy kicsit kevesebb. Egy héten a max egészséges fogyás 1kg, de ez is sok, és nehéz elérni. Legjobb esetben is max 9kg mínuszra számíthatsz, de valószínűbb, hogy pár kilóval ennél is kevesebb lesz majd a mínusz.

Jó lenne tudni menyi idős vagy, mert nem szívesen ajánlanám ugyanazt a diétát egy fejlődésben lévő tizennégy évesnek, mint mondjuk egy húszévesnek.

Illetve sportolsz valamit?

2016. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sportolok.15 éves vagyok.
2016. márc. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!