Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Kíváncsi lennék a véleményetekre. Szeretnék fogyni és szeretném ha el mondanátok a véleményeteket. (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval nekem alapból nem volt gondom a súlyommal. De pár éve egy kis időre abba kellett hagynom azt a sportot amit eddig csináltam(kajakoztam). Viszont mikor már helyre jött az egészségem folytathattam ,de nagyon nehezen vettem rá magam és nagyon keveset jártam edzésre. Felszettem pár kiló felesleget(a combomra és a fenekemre, de csak oda érdekes módon). Viszont most elkezdtem rendessen edzésre járni. Az lenne a kérdésem ,hogy szerintetek ha rendessen járok edzésre és egészségesen eszem(több gyümölcs,sok folyadék) akkor fogyhatok?? Az edzés heti 4-szer van 1és fél órás plusz heti ötszöri tesi óra a suliba. Kb 5-6 kilót szeretnék fogyni. Mi a véleményetek??

2017. febr. 19. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudhatom, deficitbe kerülsz-e, de elég valószínűnek tartom, hogy nem pótolod be az elhasznált kalóriákat egy csomó evéssel... Legalábbis, ha figyelsz rá. Fogyni nehezebb, mint súlyt tartani, úgyhogy óvatos lennék.

A több gyümölcs nem tudom, mire jó, én csak híznék tőle, de ha neked jó s az extra cukor belefér, OK az is.

2017. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vízbeviteltől nem fogysz, a kalóriadeficittől fogysz. A gyümölcs egészséges dolog alapvetően de ha fogyni akarsz akkor ne többet egyél belőle mert cukrot tartalmaz. Inkább zöldségbevitelt növeld egyéb, egészségtelenebb kaják kárára. Lehet, hogy már az elég, ha mondjuk mellőzöd a kenyeret, tésztafélét, cukrot, esetleg mondjuk limitálod heti 2 alkalomra vagy amit be tudsz tartani, és ahelyett több zöldség. Gyümölcs oké de mértékkel!
2017. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs se a gyümölccsel se a cukor tartalmával, főleg ha kajakozik és ígyis úgyis elhasznállja azt...
2017. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!