Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érdemesebb csinálni?...

Hogyan érdemesebb csinálni? Elöbb fogyás aztán alakformálás?

Figyelt kérdés
Olyan 7-8 kilót szeretnék leadni, 165 cm 72 kilóval kicsit húzós..
2010. máj. 8. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálhatod párhuzamosan. életmódváltás kell ami magában foglalja az étrended megreformálását és rendszeres mozgást is.
2010. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem is egyszerre kell csinálni, együtt, különben ha csak fogysz, de nem tornázol,megnyúlnak a kötőszöveteid, lógni fog a bőröd. (na jó, nem nagyon, mert nincs hú de sok túlsúlyod, de petyhüdt lesz a bőröd).
2010. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

mindenképpen át kell formálnod az étkezésedet.. és kell keresni egy jó sportot.. ami fogyni akarsz és alakotformálni addg sok zöldség és fehérje(fejtolyássajttúrócsirkemellfehérjeturmix) jöhet szóba.. meg ami még jó az a kevés barnarizs... de ezt ki kellene számolni pontosan h napi mennyi kell belőle bodybuilder.hu(nem reklámozni akarok csak itt ilyen nincs) n van ilyen táblázat és leirás ami alapján ki lehet kalkulálni..

a sport maga alakformáló és a hozzá szükséges étrend fogyasztani fog.. remélem tudtam segiteni...

2010. máj. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fogyás az alakformálás is

Figyelj, nem úgy kell fogyni, hogy koplalsz és akkor egy olyan formátlan, de vékony testtel maradsz

Az nem is szép és nem is egészséges

Inkább úgy érdemes fogyni, hogy sportolsz és diétázol is egyben és akkor úgy fogysz, hogy a zsir helyett izom marad és szép, formás tested alakul ki

Attól még lehet fogyni, hogy közben sportolunk és izmosodunk, nem kell gebe stilusba fogyni szerintem

2010. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettőt együtt a bőröd miatt!!

Így nem fog megnyúlni:-))

2010. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 170/75 kiló voltam.Két hete elkezdtem heti kb 4-5-szer kocogni (1órát). Rendesen eszek csak mellözöm a kenyér,csoki stb kombot:))durván két hét alatt fogytam 5kilót.
2010. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!