Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fitness labdával fogyás,...

Fitness labdával fogyás, alakformálás? Használ? (konkrét terv)

Figyelt kérdés

A tervem a következő: a fitness labdát a az ágyon fekve lábaim közé helyezem úgy h )a labda földön van)pont a bokámnál/ vagy az ágy végében ülve a combom közé és úgy szorítom össze a lábaim. Ennek milyen hatásai vannak? Mennyit csináljak naponta? Mikkor lesz látható eredménye?

(Csak úgy zárójelesen megjegyzem hogy nem zsírban tocsogó kajákat eszem és nem eszek meg egy nap egy egész lovat. Futni, és hasonló dolgokra nincs időm. Csak szoba biciklizni és Leg magicezni szoktam még. Azért tettem fel ezt a kérdést mert estére már olyan szinten fáradt vagyok hogy felállni sincs semmi erőm, viszont ezt tudom fekve és ülve is csinálni, meg tanulás közben is) Létszi kíméljetek meg a hülyeségektől


2010. máj. 22. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen használod,variálva a gyakorlatokat,akkor meg lehe érezni.Én kb 2 éve használom és néha izomlázam is van,amikor becsülettel tornázom vele.
2010. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*lehet
2010. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!