Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrálással alakformálás/ fogyás?

Ugrálással alakformálás/ fogyás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy kb 10 kg-ot kéne fogynom 2 hónap alatt és én arra gondoltam mivel a legnagyobb tulsúly a hasamon hejezkedik el ,hogy a diéta(napi 1000kcal) mellett ugrálok napi 1 órát.Ezzel eltünne a hasamról a felesleg?
2009. júl. 19. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
ez engemis érdekelne,szerintem hatásos mert megemeli a pulzusszámot,el is fáradsz tőle...
2009. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze!

De minek a monoton ugrálás? Vagy kötéllel? Akkor inkább már valami aerobic DVD szerintem. Az szórakoztatóbb.

2009. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
?
2009. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mozgás mindenképp jó, de inkább ajánlanám a futást. Én jártam kangoozni( ez egy ugrálós fitnessóra, speciális cipővel) és nagyon megizmosodtam. A fenekemnek jót is tett, de a súlyom gyarapodott. Arról nem beszélve, hogy nagyon nagy étvágyat csinálat, és az órák után iszonyat éhes voltam, sokat ettem. Azóta abbahagytam, és a nagyobb a súlyom mint előtte. Persze tudom, hogy nem csak ennek köszönhető, de ez indította el.


Én speciál a futástól szálkásodom, vékonyodok.És nehézség nélkül tudom tartani a súlyomat mellette.

2009. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha a súlyod gyarapodott? Inkább arra figyelj oda, hogy a testzsírod hogy áll. Simán veszthetsz felesleges zsírt, miközben a súlyod stagnál vagy növekszik.
2015. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!