Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg-t lehet fogyni fél év...

20 kg-t lehet fogyni fél év alatt?

Figyelt kérdés
175cm/90kg vagyok, nő. elkezdtem számolni a kalóriát (1300-1400 kcal/nap). Sok zöldség, kevés gyümölcs és teljes kiőrlésű liszttel készült ételek, és minden másnap 1-másfél órát futok vagy szobabiciklizek. Fél év alatt le tudok fogyni?
2017. febr. 19. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, a jósgömböm azt mondja, ha kitartó vagy, küzdesz és nem adod fel, akkor minden lehetséges
2017. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de mi van akkor ha csak 15 meg le ennyi idő alatt? Na bumm. Amúgy ha az ember már látja a változást, akkor sokkal lelkesebb lesz és kevésbé valószínű hogy feladja (illetve addigra meg is szokja a másfajta étkezési szokásokat).
2017. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.Heti 1 kg minusz az még egészséges.

Nekem 35 kg ment le 9 honap alatt.Nagyjábol heti 1 kg.Komoly mozgás nélkül,mert nagy tulsullyal kezdtem.180/115(Séta,lightos biciklés fért bele)

Én a szénhidrát dus ételeket iktattam ki(péksüti,kenyér,köretek) és sokkal több fehérjét ettem.Na meg persze zöldség gyümölcs,de azokra azért figyelj oda,mert van amelyiknek magas a cukortartalma.

Én amikor lefogytam,utána kezdtem el komolyan mozogni.Most (2 év után)180/90 vagyok,de centiben ugyanannyi mint amikor 180/80 voltam,csak 10%-al kevesebb testzsirral.Ne csak a kilokat figyeld!

2017. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, foleg ekkora tulsulybol.


De figyelj inkabb oda hogy ne gyorsan fogyj, hanem lassan de stabilan. A borodnek es a szervezetednek is jobb lesz.


Ugy lodd be a kaloriat hogy heti 1 kilonal ne fogy tobbet. Ha tobb megy le akkor emelj rajta egy kicsit.

2017. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Le.

Én 34kg nál tartok, tavaly június végén kezdtem.

2017. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ekkora túlsúlyból, ennyi mozgással és kalóriával akár többet is, ami már gond. Inkább egyél többet, mit fogsz csinálni 70-80 kilósan, hova csökkented? Bár lehet, hogy egyszerűen belassul a fogyásod, de akkor lehet, hogy nem lesz meg a 20 kiló fél év alatt.

Többről kezdeném s csak akkor csökkenteném, ha lassú a fogyás (s bírom is).

2017. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem rögtön akarok fogyni, csak szeretném látni a végét, hogy könnyebb legyen (lassan) lépkedni az úton.
2017. febr. 19. 22:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Megválaszolva a saját kérdésemet: simán le lehet fogyni fél év alatt zsírból több mint húsz kilót. Csak kitartás és önuralom kell hozzá. Amikor kiírtam ezt a kérdést, el sem hittem volna, hogy sikerülhet :)
2017. nov. 26. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ennyi idő alatt adtam le az első 18 kilómat (88->70). Bár én csak 165 cm vagyok, úgyhogy arányaiban elhízottabb voltam, mint te. De nem volt drasztikus a diétám. Liszten és cukron kívül mindent ettem, nem koplalva, és heti 3-4 alkalommal futópadoztam. 80 kiló felett még nem is futottam, csak tempósan gyalogoltam. Úgyhogy menni fog szerintem. Csak ne éhezz, az nagy hiba :)
2017. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Közben látom, hogy már régebbi a kérdés, úgyhogy akkor nem szóltam :)
2017. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!