Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek így lesz eredménye?...

Ennek így lesz eredménye? Fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Csak teljeskiőrlésű ételeket eszem,nem iszom semmi cukrosat,csak vizet,édességeket (pl.:csokit) már nem is eszek,illetve,emellett heti ötször eljárok futni.Nem rég óta álltam át erre az "életmódra",talán két-három hete.Este 5-6 óra után már nem eszem,talán csak valami gyümölcsöt.Futni,csak múlt héten tudtam először,mert előtte vagy nem volt időm,vagy az időjárás nem kedvezett.Általában fél órát futok.Szeretek mozogni,viszont az asztmám sajnos néha közbeszól..Szerintetek,lesz eredmény?Fogok fogyni,ha továbbra is így folytatom?Van rajtam "némi" felesleg,amit le szeretnék adni..
2017. febr. 19. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kalóriaegyenleg kérdése... Nem tudom, honnan veszik az emberek azt, hogy ha elhagynak ezt-azt, akkor garantáltan fogynak. Van, akinél ez így van, de erre nem lehet számítani.

Jó lépéseket tettél, de azért nem mindegy, mennyit eszel...

2017. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a némi? Biztos fogsz, viszont az hülyeség, hogy 6után nem eszel.Egyél, de ne gyümölcsöt, hanem fehérjét. A futás jó, de kevés, az étekzésen múlik.
2017. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor szoktok már le az este 5-6 óra utáni nem evésről? Nem jó korgó gyomorral lefeküdni, mert a szervezeted hiányolja a tápanyagot, és így raktározni fog.

Egyél normálisan, többször kevesebbet,és figyeld a kalória keretedet. Hiába mondod, hogy este 6 óra után nem eszel ha többet eszel mint amennyit ledolgozol akkor hízni fogsz. Az ilyen diéta eredménye, hogy X. hét után feladod, és ami eddig lement pár kiló az is visszajön.

2017. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a bevitt kalóriák zömét gabonából és gyümölcsből fedezed, akkor nehéz lesz akkor is, ha tk. gabonákat eszel és cukros ételeket nem. A makrók arányára is figyelj (fehérje, zsiradék, ch), és egyél sok zöldséget, leveseket, így könnyebb lesz jóllakottan is kalóriadeficitben maradni.

Ha asztmás vagy, légy óvatos a tejtermékekkel és a gluténnel, ne egyél feldolgozott ételeket és szedj probiotikumot.

2017. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. febr. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!