Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Reg-Eno...

Kinek mi a véleménye a Reg-Enor-ról? Tapasztalatokat szeretnék ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Most hallottam róla először. Infókat szeretnék tájékozódás szintjén.


Magammal meg vagyok elégedve, nem szeretnék fogyni, csupán érdekel, hogy mi ez a "csodaszerként" tartott folyadék.



2017. febr. 20. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hogy melyik kérdésre válaszolok,azt nem te fogod megmondani.

Ezt a gyártó oldalán találtam,amit valami rejtélyes okból nem tudtál megtalálni:


"A Reg-Enor tartalmaz C-vitamint, antioxidánst, mely nélkülözhetetlen az egyes hormonok és a kollagén szintézishez, az immunrendszer normális működéséhez.

A grapefruitmag-kivonat polifenolos komponensei szervezetünk antioxidáns védekező rendszerében szintén jelentős szerepet tölthetnek be. Ezek a káros oxidatív folyamatokat gátolják.

A Reg-Enorban vannak még poli- és oligopeptidek, amelyeknek fontos szerepük van a sejtek működésének az irányításában. A polipeptidekben mind a 20 aminosav megtalálható, így pozitívan segítenek a sejtközi állományból a szilárd lerakódások tisztításában."

2017. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11


még mindig képtelen vagy felfogni, nem arra voltam elsősorban kíváncsi, amit a nagyokosok odafirkantanak, SZEMÉLYES TAPASZTALATOK érdekeltek!

2017. febr. 20. 20:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat az összetevőkről?

Szerinted van itt valaki, aki laborban elemezgeti ezt a sz@rt?

2017. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem, úgy az egészről,
2017. febr. 20. 20:22
 15/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ahogy írtam nekem nem jött be. Pont azért nem jött be, mert rengeteg állati eredetű cuccot kéne enni, húst, zsírt. Ezt az én gyomrom nem viselte jól és abszolút nem éreztem komfortosan magamat a bőrömben.

Összességében sokan azt mondják, hogy csak egy "vitamin koktél". Ennyi erővel többre tartok egy jó tömény gyömbér teát.

2017. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3 as vagyok !!! 10 kilot fogytam , most szunetelek :D
2017. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!