Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha jobban akarok...

Mit tegyek ha jobban akarok kinézni? Diéta kell? vagy elég ha tornázok?

Figyelt kérdés
Képet küldök privátban magamról, hogy látszódjon miről van szó.
2017. febr. 22. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Muti!
2017. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jöhet, de csak ha komoly és nem valami vicc
2017. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehéz megítélni, mert nem látszanak az arányok. Jó lenne egy egészalakos kép. Nem látok semmi rendkívülit, talán a combod vastag egy picit. Ha zsír van rajta, akkor fogyással tudsz változást elérni. Ha zsír nélkül ekkora, akkor ekkora.
2017. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát van rajta zsír... :/ de nem tudom hogy mit változtathatnék még az étrendemen... kb. azt lehetne hogy csak zöldséget eszem meg húst... de azt meg nem bírom...
2017. febr. 22. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt lehet változtatni, hogy csökkented a mennyiséget, illetve ha eszel édességeket, azokat elhagyod.
2017. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis megnézném.
2017. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A diéta minden kép kell. 70% ba járul hozzá a fogyáshoz az étrend és csak 30% a mozgás.Én pl egyáltalán nem sportoltam csak az étrendemen változtattam.És ami még fontos ,hogy soha ne add fel!Ja és ne koplalj.
2017. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!