Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166 cm és 80 kg vagyok Ez...

166 cm és 80 kg vagyok Ez tudom hogy nagyon sok és ezen szeretnék változtatni Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Sokszor elkezdtem tornázni de mindig abbahagytam

De most már 1-2 hete folyamatosan tornazok napi 30 percet

Kalóriát is számolom

Kb 20-25 kg-ot szeretnék leadni

Ez mennyi idő alatt sikerülhet? Illetve szedjek mellé valami gyógyszert? Vagy tudnátok ajánlani valamit amivel hatékonyabban és gyorsabban fogyhatok?


2017. febr. 22. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell gyógyszer. Ha tornázol és kalóriát számolsz akkor fogyni fogsz. A legjobb ha 0,5 és 1 kiló között fogysz hetente. Ha ennél több megy le 1 hét alatt akkor emeld szerintem a kalóriádat. Hány kalóriát eszel meg egy nap?
2017. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hatékonyan és gyorsabban fogyhatsz eltökéltséggel és kitartással.

Énis hasonló paraméterekkel kezdtem, és sikerült leadni sokat, bogyók nélkül. A torna az szuper, de kevés, jó étkezés kell melléje, hogy hatékony legyen.

2017. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát ne egyél össze vissza..csak szépen...inkább egyel sokszor de keveset..sok zöldséget gyümölcsöt...nem pizzát meg sültkrumplit..legyen edzésterved...de hogyha nagyon akarsz fogyni akk vegyél biotech usás zsírégetőt..tesóm most fogyott tőle egy hónap alatt vagy 7-10kg t
2017. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az a biotechos zsirégető csak etrend mellé jo

ha nincs etrend az sem er semmit

de annak csak annyi a dolga hogy izzaszt

de felesleges olyanra penzt adni

2017. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne szedjél semmit.

Annyi a titka, hogy ne hagyd abba. Hónapok kellenek ahhoz, hogy látható változást elérj. 20 kg szerintem legalább fél év.

Ne gyorsan akarj fogyni, hanem egészségesen és úgy, hogy tartós legyen. A hirtelen fellángolások nem szoktak azok lenni.

2017. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

Kb 1200 kalóriát eszem egy nap

2017. febr. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!