Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyott koplalással, az...

Aki fogyott koplalással, az elmondaná hogy mennyit és mennyi idő alatt? Miért szántad el magad ilyesmire?

Figyelt kérdés
akár levélben is leirhatjátok, köszi!
2017. febr. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Én igen. Másfél hónap alatt 10 kilót. Aztán ahogy abbahagytam 17 kiló jött vissza, rövid idő alatt ráadásul a bőrömet is megviselte, striás lettem, és narancsbőrös. A mostani eszemmel nem csinálnám újra, nagyon nem érte meg.
2017. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húha! és mit takart nálad a koplalás?
2017. febr. 27. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En 3 hónap alatt 15 kilót. Nem szándékosan, hanem új iskolába kerültem (új napi rutin, új barátok stb) és egyszerüen elfelejtettem enni sokszor :D

Ennek már 5 éve, de hál istennek nem jött vissza, pedig többet eszek mint annó.

2017. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Hát nem nagyon ettem 3-500 kalóriánál többet, utána már volt hogy ezt csak kétnaponta ettem stb. Kb egy kis adag kínait 3 napig ettem, vagy egy nap két szűztea kekszet ettem fél almával. ilyesmik.
2017. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
68-ról 50kg-ra fogytam kb. 4 hónap alatt, aztán elkezdtem normálisan enni, 55re "híztam" vissza, a fölé nem - öt éve tartom. (167cm vagyok). Utáltam,hogy nem állnak szépen a ruháim, pedig imádok öltözködni
2017. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:

anno nagyon az elején csináltam ilyet, de nem koplalás volt, hanem full zéró szénhidrát, csak fehérje, és zöldség, 0 összetett ch


indok: mert nem olvastam dolgoknak kellőképpen utána, illetve meggondolatlan voltam és gyorsan akartam eredményt, lett is, csak nem olyan, amilyenre számítottam, betegségekre nagyon hajlamos lettem tőle, lötyögött a bőröm pedig 20 éves sem voltam, és drasztikusan csökkent az izomtömegem, a súlyom is , de a zsír nem tűnt el rólam teljesen,


ma már csak röhögök az akkori önmagamon... :D

2017. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!