Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan tudom a leghatásos...

SOS! Hogyan tudom a leghatásosabban a hasamat illetve a fenekemet formálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Itt a nyakamon a nyár, a bikinik és szeretném ha szép alakom lenne. Kicsi felesleg van a hasamon, a fenekemen, valamint a combomon. Torna tippeket szeretnék kérni tőletek amikkel nyárig szép feszesre formálhatom a problémás testrészeimet.És még azt szeretném kérdezni hogy lehetséges az hogy szimpla tornával elérjem a kívánt hatást vagy ahhoz az értrendemen is kell változtatnom?Ha igen akkor milyen lenne a legideálisabb?Előre is köszi!
2010. máj. 9. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

[link]


pluszban meg szerintem úgy egyél, hogy szénhidrátot meg fehérjét ne keverd. A gyümölcsöt meg legelején kell enni, mert az gyorsabban emésztődik, ha meg fehérje+szénhidrát egybe van, akkor nagyon megterheled a szervezeted. A hasról úgy is lehet, ha lúgosítasz.

2010. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Keress rá a noklaja cafe Tudod-e? blogra, ott találod a Her-MEL diétát, amitől éhezés nélkűl fogsz fogyni.Persze va torna mindig jó !
2010. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bringázz, ússz, fuss! ;)
2010. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Kihangsúlyoznám hogy ezen célok eléréséhez muszáj változtatni az étrenden!Főleg a hasad miatt!Menny el egy fitnesz terembe!

-30 perc futás (nem intenzív)

-15 perc eliptikus tréner

-30 perc bringázás

-4-5 sor gudolás rúddal

-befejezés képen pedig taposó gépen egy kis taposás levezetés képen!

Ez heti 3 alkalommal plussz maradék napokon némi kocogás és étrend változás és garantáltan 1 hónap alatt bomba jó alakod lesz!(ha nem 30 kiló felesleged van)

Üdv egy személyi edző!

2010. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat:)

Utolsónak: sajnos nem tudok eljárni fitnesz terembe pedig ha lehetne szivesen megtenném...:(

Várom a további tanácsokat!

2010. máj. 10. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:

személyi edző!

én hogyan tudnék lefogyni kb 10 20kg?

2010. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Utolsó írd meg nekem privátba a nemed,korod,magasságod,súlyod,és hogy dolgozol e vagy suliba jársz!Ha dolgozol akkor fizikai munka vagy sem!Így könyebben tudok neked segíteni!
2010. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
személyi edző!Irhatnék én is privátban?
2010. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
esetleg én is írhatnék? :)
2010. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írhattok!Szívesen segítek bárkinek!
2010. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!