Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót kéne leadnom?...

Hány kilót kéne leadnom? Miket egyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 170 cm 76 kg

Nagyon le szeretnék fogyni, de nem tudom, hogy kezdjek neki, az alapokat tudom, édesség le, sok gyümi zöldség, az megvan, saláta

Miket egyek még?

Miket tornázzak?Lehetőleg itthon, futás szóba sem jöhet

A vádlim nagyon nagy, abból nagyon szeretnék leadni, ill.hány kilót kéne leadnom?


2017. márc. 3. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemed?
2017. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány
2017. márc. 3. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Célozz meg egy olyan 8-10 kilót. És javaslom a kalóriabázis.hu-t. Nekem sokat segített. És van mobilra egy alkalmazás: FitStar. A full verzióért fizetni kell de az ingyenes is tele van hasznos videókkal amik reálisan (a beállíott súlyodhoz mérve) számolja az elégetett kalóriát, teljesen rádszabja a gyakorlatok nehézségét és rendesen megizzaszt. Sok sikert, ha segíthetek még írj nyugodtan :))
2017. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 kilót leadhatnál. Pontosan nyilván nem lehet megmondani, mert nem tudom, milyen a tesalkatod. Az édességeket és a csipszeket mellőzd, a többiből pedig csökkentsd kicsit az adagokat. A neten számtalan fitneszvideót találsz, válogass kedvedre!
2017. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kalóriát a sport égeti el , bringázás , úszás , hulahopp karika . Finom liszt ,fehér cukor , olajos zsíros dolgok , majonéz , szénsavas üdítők károsak .
2017. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit egyél még a zöldségen, gyümölcsön kívül? Húst, tojást, esetleg túrót, sajtot, ezeknek 25-30%-a fehérje, a napi szükségleted fehérjéből minimum 80 gramm, ennél sokkal több nem kell. Napi 3 evőkanál zsiradék (hidegen sajtolt olivaolaj, kókuszzsír, vaj, állati zsír vegyesen). Olajos magok is nagyon hasznosak, bár elég kalóriadúsak, úgyhogy ne vidd túlzásba.
2017. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!