Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket egyek és hányszor...

Miket egyek és hányszor étkezzek egy nap, ha hízni szeretnék? 25N

Figyelt kérdés

Amióta új melóm lett pörgősebbek a napok, talpon vagyok legalább 8 órát, alig van időm enni.

Ez számomra mindenképpen megterhelő, mert így sem vagyok kövér és már nincs hova fogynom.

Mindösszesen 41 kiló vagyok, ami 158 centihez enyhén szólva nagyon kevés.

Miket kéne ennem és mennyi kalóriát kéne bevinnem naponta, hogy szedjek magamra valamennyit, amitől nem pálcikának fogok kinézni?


2017. febr. 14. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel most? 2000 kalória lenne a minimum.
2017. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Keveset, tuti nincs meg a napi 2000.

Nem nagyon vagyok jó kalória számolgatásban. :(

2017. febr. 14. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Miket eszel most, le tudnád írni egy tipikus napodat? Mennyi időd van evésre, és mikor tudsz enni? Az emésztésed rendben van?

Korábban mekkora volt a legnagyobb súlyod?

2017. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ennél csak kevesebb voltam.

Gimi vége felé voltam 38 kiló.


Az emésztésem rendben van, viszont nincs időm enni, egész délelőtt 1 vagy max 2 péksütemény amit eszek, pedig ennél azért lényegesebben többet ettem előtte és szinte egész nap (legalább 3x ettem).


Délután már tudok főtt kaját enni, nem ritka hogy két tányérral is eszek és még este is eszek valamit vacsorára.

2017. febr. 15. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A péksütik helyett készíts magadnak otthon szendvicseket, vajjal, főtt tojással, kemény sajttal, zöldségekkel. Ebédre és vacsorára jó lenne valamilyen husi, nyugodtan ehetsz zsírosabb fajtákat, vagy sütheted őket zsírban. Tartsd a napi három főétkezést, és közöttük lehetőleg egyél gyümölcsöket. Lehetőleg ne cukorra alapozd a magasabb kalóriabevitelt, ha egészséges is szeretnél lenni, inkább napi 60-80 gramm fehérjére (ez kb. 20-25 dkg hús), zsiradékra (pl. vaj, kacsazsír, legalább napi 3 evőkanálnyi), kalóriadúsabb zöldségekre (pl. sütőtök, répafélék, gyökérzöldségek), gyümölcsökre, egész gabonákra (rizs, köles, hajdina, zab).

Gondolom, nem lehetsz túl izmos, talán hétvégente egy kis súlyzós edzés nem ártana, hogy izmot is szedj fel.

2017. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Este a TV előtt egy egész pizza leöblítve 4-5 sörrel (vagy amit szeretsz,legjobb a cukros üdítő).Nagyon hamar tapasztalni fogod a "pozitív" változást.:)
2017. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindegyik opciót alkalmazni fogom, hátha sikerül valamennyit felszednem! :)
2017. febr. 18. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!