Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolába járok, van, mikor...

Iskolába járok, van, mikor hat után érek haza(különórák miatt) és nem tudom, hogyan figyeljek arra,hogy mit eszem, sportolni sincs sok időm. Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Miket vigyek a suliba? Mikre figyeljek? Legfőképp a hasamból,a lábamból és a karomból szeretnék leadni.
2008. okt. 11. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél sok zöldséget, gyümölcsöt és gyümölcslevet (természetest, mert a gyáriaknak +10%-a cukor - az egyébként is benne levő gyümölcscukron kívül).

És kevés zsírt, rágicsát, csokit, szénsavast, miegyebet.

2008. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
Szénsavas ásványvízet nem jó fogyasztani fogyókúra közben? Mitől hízlal a buborékos víz?
2008. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a hozzászóló a szénsavas üdítőre értette, azok is cukrosak. Mondok én is újat ha már szénsavasnál tartunk, hosszú távon gyengíti a szivet. Igyatok szénsvmentes vizet, az a legjobb.
2008. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
..akkor már választ is írjatok légyszi.
2008. okt. 11. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A magam példájából kiindulva mondom, hogy én a suliban állandóan nasiztam, és ettől klasszul el lehet hízni.

Tényleg jobb a szénsavmentes víz, tisztítja a szervezetet, szép lesz a bőröd, nem büfizel annyit, nem fúj fel.

Vigyél almát a suliba, extrudált kenyeret, ha "nasis" vagy, akkor lehet kapni Bio kölest, meg Bio búzacsírát, ezeket nyugodtan eheted. Hat után viszont már semmit se egyél otthon. Nyugi, rá fog szokni a szervezeted kb. 1 hónap alatt, és fogyni fogsz mindenhonnan.

Sok sikert!

(Ja, és ha nincs is időd sportolni, járj sokat gyalog, az is nagyon jó!)

2008. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a suliban eszel főtt kaját? az jó lenne. Mert akkor ozzhon tudnál reggelizni, suliban tízóraira gyümölcsöt enni, menzán ebédelni, uzsira megint gyümölcsöt enni, vagy h már otthon vagy, akkor salátát enni, vacsira meg ha már késő van, akkor valami alacsonyabb kalóriájút, ha még 6 előtt vagy, akkor akár szendvicset vagy ilyesmit.


Ne akarj gyorsan fogyni, heti MAXIMUM 1 kg. Karácsonyig az rengeteg.


És valóban próbálj sokat gyalogolni, ha másra nincs időd.

2008. okt. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2008. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!