Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tartósan lefogyni?

Hogyan lehet tartósan lefogyni?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy nem vehetek fel akármit, mert dagadt vagyok. Régóta szeretnék változtatni, de nem tudom hogyan kezdhetném el. Nem hiszem, hogy a napi 10 felülés miatt hirtelen jól nézek ki. 15 éves vega lány vagyok, 168 cm, 75 kg

2017. márc. 7. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, a felülések szinte semmi kalóriát nem égetnek, amúgysem jó a gerincnek, a hasprés jobb (vagy kemény edzés minden másra, ami a hasizmot is terheli).


Nos, életmódváltást ajánlok mindenképpen. A legtöbb emberre ráfér, az egészségünk miatt se mindegy, mit s mennyit eszünk s mozgunk-e.

Részleteket nem tudok írni, hisz fogalmam sincs, milyen stílusú étrend való neked. Az alapokat gondolom, tudod, ne egyél rengeteg cukrot, rágcsát, agyonfeldolgozott ételeket...etc.

Tapasztald ki, mivel laksz jól könnyebben, ami tápanyagdús is s hogyan jó elosztanod az ételedet.

2017. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszeru: kevesebbet kell enni.


A fogyas a kajan mulik.

2017. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Számolj kalóriát.:) mellé kocoghatsz is. Kezd tavaszodni, süt a nap, vétek kihagyni. Keress magad mellé egy barátnőt akivel mehettek, hogy jobban menjen. De egyedül se vészes. Bár nem tudom, talán jobb lenne a sétával kezdeni az izületek miatt
2017. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!