Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni 10-15...

Hogyan tudnék lefogyni 10-15 kg-ot tartósan? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok 58 kg, és 165 cm. Szeretnék lefogyni, ezért egy héten 2x járok edzőterembe, mellette túrázom de az étrendemet nem nagyon alakítottam ki magamnak és nem mindig bírom megállni, hogy ne egyek valami finomat. Esetleg tudnátok segíteni, hogy miket egyek ill. n egyek?


Fontos lenne, köszönöm a válaszokat! :)



2016. júl. 13. 19:41
 1/6 anonim válasza:
Őrült vagy? 165 cm 58 kg és ebből akarsz leadni 14 évesen 10-15 kg-ot?
2016. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zeusz310 válasza:
az állapot amit elszeretnél érni nem normális a mellet hogy még sportolsz is max 1-2 kg-ot szabadna hogy az ne menjen az izmaid rovására és akár az egészséged rovására
2016. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ez volt a kérdés, tudom, de tényleg hülyeség, hogy ennyit akarsz fogyni! De neked kell magadtól rájönnöd, hogy hülyeség, ha ezt nem látod be, mondhatja bárki, hogy fölöslges, nem lehet megállítani, tudom, mivel én is ugyanígy voltam ennyi idősen. Legfeljebb úgy jársz, mint én.- Anorexiás és bulimiás voltam 18 éves koromig.

De a kérdésedre válaszolva, ha nagyon fogyni akarsz lehetőleg egészségesen csináld, ne koplalva, mozogj sokat, tudod, még fejlődésben vagy, és ilyenkor nagy károkat tehetsz magadban ha drasztikus koplalásba kezdesz! Gondolom nem örülsz, hogy ezt írom, meg mástól is hallottad már ezt, de nem hiába mondjuk, tényleg bajok lehetnek belőle! Még ha most nem is érdekel, de esetleg 10 éven belül bánni fogod, hogy tönkretetted magad!

2016. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Van egy olyan oldal, hogy kaloriabazis, ott kiszamoltam neked, hogy hány kg-nak kellene lenned. :)

Optimális testsúly: 58 ismétlem 58.

Ideális: 51-65 ig

Nem ertem mi ez az anorexiás mania, de mindegy is. A sportolás sosem art, jót tesz az egeszsegednek, de fogynod szerintem nem kell. Ha nagyon akarsz max 1-2 kg. Nem muszáj csontsavanynak lenni. :)

2016. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne akarj ennyit fogyni, ez bizonyosan egészségtelen.


Amúgy fogyáskor és egészséges életmódban is ugyanúgy lehet finomakat enni... Még az ember ízlése is változhat.

Egy jó életmódot támogatok, sokat viszont ne fogyj. A számok alapján keveset sem feltétlenül kell, de ez a kinézetedtől függ, amit a számok nem árulnak el. De 10-15 kiló brutálisan sok ebből.

2016. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hova a fa.szomba akarsz fogyni 58kg-ból 10-15 kg-t??

55 alá ne menj semmiképp..

2016. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!