Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj hogyha ezért akarok...

Baj hogyha ezért akarok vékony lenni?

Figyelt kérdés

Eleve vékonyabb vagyok, de szeretnék úgy rendesen vékony lenni, mert van néhány olyan pédaképem ( pl. apám, egy színész, egy sportoló) akik szintén nagyon vékonyak voltak fiatalkorukban, és ez szerintem tök menő volt, és jól állt nekik.

Nyáron, pirosló vékony arccal, lazán hordott ingben lenni, fürdeni, biciklizni, vízparton sétálni és fagyizni, ez szerintem tök jó.


És szerintem ez nem rosszabb mint amit más tinédzsersrác gondol. Más nagy izmokat akar, meg 45-ös bicepszet meg minden, megint más valaki nagyon jó futó szeretne mondjuk lenni, nekem pedig ez tetszik.

Mit gondoltok?

17f



2017. márc. 7. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Baj.

Ha eleve vékonyabb vagy az átlagnál, akkor semmi szükség arra, hogy még vékonyabb legyél.

"Nyáron, pirosló vékony arccal, lazán hordott ingben lenni, fürdeni, biciklizni, vízparton sétálni és fagyizni" most is tudsz, a jelenlegi súlyoddal is. Nem feltétele ezeknek, hogy még soványabb legyél.

Ha ilyenekkel foglalkozol, mint, hogy x milyen volt ekkor és akkor, akkor pont nem tudod az ilyen apró örömöket élvezni, és szép lassan elmegy melletted az élet, miközben te semmit sem csináltál, csak a kinézeteddel törődtél.

2017. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Builder76


Jóóój de férfias valaki. Wow. Lecsaptál az asztalra gechh.

2017. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tesóm nagyon vékony és tényleg jól áll neki, csajok is szeretik. De ha alkatilag vékony vagy, szerintem egészségtelen lenne tovább fogyni.


builder Láttál te már bear " buzernyákokat"? Ezek nyuszifülnek becéznének téged, elhiheted.


[link]

2017. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj már a pi csába! Majdnem behánytam ettől a képtől. :-D
2017. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mit jelent az hogy "rendesen vékony"? van ez a kifejezés hogy testzsír százalék. szerintem ismerkedj meg vele.
2017. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik testképzavar sem jobb, mint a másik. Az egészséges testalkat nem is lőhető be pontosan. Azonban azt tudjuk, hogy valaki szálkásabb, eresebb, valaki vékonyabb, valaki picit zsírosabb, de ezek beleférnek genetikától és alkattól függően.


Sem a nádpálca zörgő bordákkal, sem a 120 kilós hurkagyurka, sem a 100 kilós 4%-os testzsírú fonottkalács testalkat nem normális és cél sem lehet.


Ezeket végre el kéne felejteni. Egészségesen kell enni, sokat inni és mozogni. Ha nincs más probléma, akkor normális súly- és testzsírszázalék tartományban fog az illető mozogni a testalkatának megfelelően.

2017. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bella55 válasza:
eléggé baj!! ez nem menő!!!egyáltalán!!ebből baj is lehet!beteg lehetsz!többet nem mondok,
2017. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!