Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról a hájat hogy tudnám...

Hasról a hájat hogy tudnám leadni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bringázás, futás, úszás, ésszerű, kiegyensúlyozott étrend
2010. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
a lehető leggörbébb háttal csinálj felüléseket, de ne feküdj le teljesen a földre. a föld és a lábad között úgy félútig ereszkedj(talán még kicsit lejjebb), aztán föl. Ebből annyit amennyit csak bírsz, de ne terheld túl magad. Aztán lehet formálni az izmokat, féloldalas felüléssel, hogy jobb könyök bal térdhez, és fordítva. Sok sikert! :)
2010. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:D:D:DD:
2010. máj. 10. 14:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

14.23-hoz annyit fűznék hozzá, hogy nagyon szépen leírta, csak speciel a hasazásnak SEMMI KÖZE a hasról történő zsír leadásához!!! Nincs helyi zsírégetés, az, hogy a háj alatt dolgozik az izom, az nem csinál semmit a zsírral!

Megfelelő diéta kell, és sok aerob mozgás "bringa, futás, séta"



Edző

2010. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A hullahopp karikázás nagyon bevált, és a hasazás is, meg ülj tarkóra tett kezekkel a bal majd a jobb sarkad mellé térdelésből, ez nagyon szépen vékonyítja a derekat. Hiába hurrognak a sportszakemberek, ez bevált.
2010. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. máj. 10. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

15.03 az vált be, hogy diétáztál is mellette, te meg azt hiszed, hogy a hasazós bohóckodástól "formálódsz". Hidd el, piros zacskót is húzhatsz a fejedre egy jól kitalált diétával, fogyni fogsz... Akkor majd a zacskót fogod isteníteni? :)

De lehet, hogy te egy droid vagy, és nem úgy működik a szervezeted, mint másoknak, és úgy lettél nagyon formás a hasazástól, hogy mellette cukros zsíros kajákat ettél egész nap...

2010. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az étrendeden változtass legelőször.

Közben persze tornázhatsz, de önmagában az nem elég.

2010. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Edzőnek: Akkor nekem biztos a bringátol ment le a háj :D Pedig én azt hittem a hasazástól :D De jó ezt is tudni :)
2010. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nagyon nem diétáztam. Csak hullahopp, melléülés és szalonna, meg magyarica, és sör.Nem akarta én fogyni! Csak csinosabb derekat. Hogyisne, hogy eltűnjenek a melleim, és beessen az arcom!

Lehet hogy férfiaknál nem működik, mert eleve izmok. De szülés után, eg ypuha női hasnál nagyon jó! A hastánc is nagyon jó!

2010. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!