Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így fogyhatok?

Szerintetek így fogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggel a suliba normális szendvicset viszek, tehát fehér kenyérből, vagy néha péksütti veszek.Ebédre azt eszek, amit anyu főz, de délután meg csak görög salátát, nagyon szeretem, most jöttem rá :D

Ez így azér tnem annyira vészes?Tehát délután mikor megéhezek v este csak salátát ennék.

Bár nem most kezdeném el, inkbáb jövőhét, mert szombaton esküvő+lakodalom :D


a futást még kiiktatnám, nagyon kezdő vagyok, fulladk, még csak itthon tornáznék

18/L

160 cm 58 kg( a hasamon van háj :S és a combom még nagy...a többivel nincs gond, na meg úszógumi:((()


2010. máj. 10. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Sport nélkül nem nagyon fog menni,én is próbáltam,de sport nélkül nagyon sok eredmény nincs,szinte semmi,meg lógni fog a bőröd is.
2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, tisztában vagyok vele h nélküle ott marad a bőr.De egyszerűen már 1 eprc után kifulladok futásnál és hiába próbálom kia fokozatosságot....meg nem is szeretek futni, de esténként lehet h ráveszem magam, csak nehéz.Biciklim sajna nincs
2010. máj. 10. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz így fogyni.


Én sem bírok futni, fulladok tőle én is, utáltam. A "mozgás"t egészében sikerült megutálnom azzal, hogy rosszul lettem a futástól (káprázott a szemem, elakadt a lélegzetem, dörömbölt a szívem, stb.) Sokáig próbáltam én is lefogyni mozgás nélkül. Rövid ideig tartó, nem túl látványos eredményeket értem csak el.

Végül kínomban kipróbáltam Norbi videóit, és tetszett. Nem lettem rosszul, sőt, kifejezetten élveztem! Nem túl brutális, de kellően átmozgat, és nagy sikerélményt ad! Ismét megszerettem a mozgást (és ezért hálás is vagyok neki).

Ne halogasd esküvő utánra a kezdést, mert már az is nagy sikerélményt ad, ha megállod a trakta idején, hogy ne zabáld tele magad.

Felejtsd el a fehérkenyeret, péksütit, és nehogy elhidd, hogy ha megéhezel, a salátától jól fogsz lakni.

Szánd el magad rendesen, sok sikert!

2010. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát,én jól laktam a salátától pl ma is.

Meg a péksütit pont h a Norbi update nem is zárja ki.

De én nem akarok ilyen tornát csak, mint a Norbié, mert akkor ptt marad a bőr és nem hiszem h fesz lesz...úgyhogy vmi intenzívebb kell

2010. máj. 10. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább így csináld:

délelőtt egyél szénhidrátot(kenyérfélék, zöldségek, gyümölcsök). Délután fehérjéket: tojás, husi, tejtermékek cukor nélkül. Semmilyen köret vagy kenyér. cukrot kerüld. Mozogni kezdj el. Nem muszáj futni.

2010. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!