Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam ma a kajálást?

Nagyon elrontottam ma a kajálást?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem egy kenyérsarkot egy szelet parizerrel. Ebédre egy nagy tál zöldséglevest, egy kisebb adag spenótot egy fél szelet kenyérrel és vacsorára egy (itt jön a gond) tál müzlit, egy szelet sajtos-sonkás kenyeret és egy halkonzervet szintén egy szelet kenyérrel.

17 éves lány vagyok 155cm és 57kg. Holnap korrigálok, de arra lennék kíváncsi, hogy ez durva kajamennyiség volt, vagy ok nélkül akarom felkötni magam. Köszönöm a válaszokat.



2017. márc. 3. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
ez eszméletlenül brutális, szerintem holnap duplán is érdemes rádolgozni
2017. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vacsorára zabáltál volna be, hanem napközben ettél volna eleget, nem lenne gáz. Meg nem lettél volna ennyire éhes este...

Mi a francnak nem lehet normálisan reggelizni meg ebédelni? Mi értelme a "kisebb adag" spenótnak, ha este megeszel 2 szelet kenyeret egy tál müzlivel?

Nem lehet egész nap éhezni, mert egy idő után nem tudod visszafogni magad. És hidd el, ez normális, mert ha az ember éhes, ennie kell. (Kivéve ha már anorexiás.)

2017. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Jógyerek.. nagy a baj.
2017. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Tervezek holnapra fél óra helyett egy óra ellipszis trénert egy óra súlyzózással. Máskor kevesebbet eszek és nem is szoktam vacsorázni. Eléggé elvesztettem a fejem ma. Pláne kenyér téren
2017. márc. 3. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:
kenyérsarkot XDDD hú, az aztán mennyiség, fontos volt megemlíteni...
2017. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiségek s kalóriaigény nélkül nem lehet megmondani, sok volt-e ez, amúgy alkalmanként több étel van, akinek direkt kell. Nekem az összetétel nem tetszik annyira, de ha a makrók jók, s bevitted, amit kell, akkor belefér. Azt nem hiszem, hogy túletted volna magad, max. ma nem fogytál, nagy kaland.
2017. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kenyérsaroknál rontottad el.
2017. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Végülis igen. Ha reggelre nem eszek semmit akkor az általában megalapozza a napot és akkor ebédre se szoktam olyan sokat csak egy tál valamit. De mikor többet eszek mindig a reggeli zavar be szóval igazatok van. Csak ez a nap durvább volt mint a többi de akkor holnaptól jobban belehúzok.

Köszönöm a válaszokat:)

2017. márc. 4. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem tűnik egy átgondolt étrendnek. Nem előnyös minden étkezéshez kenyeret enni, a legtöbb müzli se jobb. A halkonzerven kívül szinte semmi fehérje, még így sem vitted be a minimumot. Csodálkoznék, ha ilyen kajákkal tudnál fogyni (a főtt ételeket és a halat kivéve).

Ettől függetlenül nem kell elkenődnöd, de kicsit olvass utána a makrók ajánlott mennyiségének. Lehet éhezés nélkül is fogyni, csak megfelelő ételek kellenének hozzá, és némi mozgás.

2017. márc. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hűha hát szerintem ott rontottad el hogy egy szelet parzert is ettél a kenyérhez. Ha rám hallgatsz egy hétig megduplázod az edzést, akkor talán nem lesz elrontva a diéta menthetetlenül
2017. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!