Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lehet fogyni?...

Kenzoo88 kérdése:

Szerintetek így lehet fogyni? Így összeszűkülhet a gyomrom?

Figyelt kérdés

Szinte minden reggel (havi körülbelül 1 alkalommal más a reggelim, már 2 éve) 3 db virslit eszek mustárral, de 1 hete diétázom, és azóta 2-2,5 db virslit eszek meg csak. Délelőtti órákban 2-3 apró szendvicset eszek meg, de csak ha kívánom, teljes kiőrlésű kenyérből, vékony réteg vaj, pulykamellsonka, saláta és paradicsom van benne. Olyan délután 3 óra felé eszek utoljára, akkor pedig általában valamilyen visszafogottabb ételt (csirkemell, csirkemáj, diétás rántotthús) egy kis rizzsel vagy teljes kiőrlésű tésztával. Emellett napi 2x vízzel felkavarva útifű maghéjat "iszok". Mivel nem igazán van energiám a sok tanulás végett konditerembe járni ehelyett napi 8 kilométert biciklizek a szabadban.


Szerintetek ez hatásos lehet, hogy fogyjak?



2017. márc. 9. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes ètrendet miért olyan nehèz tartani most komolyan? Virsli ipari hulladèk, tàpanyagèrtèke 0-val egyenlő. Kenyeret, akàr teljes őrlèsű, akàr nem, minden nap enni nem èppen ideàlis. Egyedül a vacsoràd ami jò. De mèrtékegysègek nèlkül nehèz eldönteni hogy jò vagy sem. 3 òra utàn meg hogy nem eszel, az külön hülyesèg. Kivève ha 5-kor màr alszol.
2017. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Az időszakos böjt nem hülyeség, persze nem mindenkinek passzol.


Nem tudom, minek kéne összeszűkülni a gyomornak, de ez nekem eleve nem volt világos soha. Nem térfogattal lakik jól a test, az éhségérzet pedig egészen fura dolog, mindenki mástól lakik jól (én tipikusan a kisebb térfogatú, tömény ételektől s nem vagyok vele egyedül).


Kevés jó étel van a napodban, a virslik zöme ipari hulladék, a kenyér belefér energiának, ha amúgy beviszed, amit kell. Makrókkal többet tudnék kezdeni, hisz mennyiségek nélkül fogalmam sem lehet, miből mennyit eszel.


A vizes útifű maghéj elég rosszul hangzik, inkább egyél konjaclisztes pudingot (gyümölcsöset, kakaósat), az még finom is (s lehet, hogy többet érsz vele. nekem az útifű mit sem ér, mondjuk én sütöttem vele, néhány dolgot jobbá tett).


Virsli helyett egyél inkább minőségi húst, tojást, túrót vagy más fehérjeforrást.

2017. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!