Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy tudok fogyni, hogyha...

Úgy tudok fogyni, hogyha mindig abonett kekszet meg gyümölcsöket eszek egész nap?

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 07:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Tudsz, csak így nem szabad. Inkább étkezz napi 5x, kevesebbet. Csirkét, halat, rizzsel, párolt zöldséggel. Citromos vizet igyál, vagy sima vizet.
2017. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lótúró. A szervezeted éhezni fog, te szenvedni, az eredmény meg egy hét alatt eltűnik. Inkább amit az első írt.
2017. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Persze és egy hét múlva a kórházban kötsz ki. Felőlem csinálhatod, csak a kezelésed árát én is fizetem, az én zsebemből meg ne vegyél ki pénzt a hülyeséged miatt.
2017. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A zsír és a fehérje esszenciális tápanyag ám, a cukrok nem annyira fontosak.

Sok mikrotápanyag is hiányozna, bizonyára, amúgyis kevesen visznek be a fentiekből min. 1300 kcalt s mindössze ennyi kalória gyümölcsből nem tudja megadni a fehérjeszükségletet még rossz aminosavprofillal sem. Ha megeszel 5 kiló málnát, akkor a fehérje s a zsír legalább alapszinten megvan s a kalória is OK, de azért ez erősen hiányos táplálkozás lehet... Bár sosem tanulmányoztam a málna mikrotápanyag-tartalmát, bizonyára van benne sokminden.


Nem egyszerűbb normálisan enni?

2017. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4.-nek


Nagyon,de tényleg nagyon meghíztam...és egyfolytában csak jönnek rám a kilók...

Leszeretnék fogyni😖😔

2017. márc. 7. 23:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagyon meghiztál? Mutass már egy képet.
2017. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2 hónap alatt jött rám 6kg
2017. márc. 8. 16:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Hány kg?
2017. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

160cm,53kg

Nagyon elhíztam...a karom meg a combom,sokkal vastagabb lett

2017. márc. 8. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, csak kibújt a szög a zsákból. Elmondom neked, hogy egyáltalán nem vagy kövér, nem kell fogyóznod. Hány kg. akarsz lenni 47? Ki akar ropival játszani?
2017. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!