Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esely eltuntetni szules...

Van esely eltuntetni szules utani logo bort a hason? Tobbi 👇

Figyelt kérdés
Sziasztok en egy 23 eves 3 gyermekes anyuci vagyok es segitsegetekre ( tanacsodat) szuksegem! Elso gyermek utan teljes a hasfalam a helyere vissza allt mintha nem is szultem volna a masodik gyereknel viszont mar maradt felesleges bor a harmadik kicsimmel mikor varandos voltam egeszen 6.ik honapig nem is latszott hogy gombolyodom Mert akkora volt a hasam.. szoval ez a bor nekem megmaradt sajna 😑 hiaba fogytam nem tunik el edzestol SEM 😐 vkinek vmi Jo otlet van e hogy lehetnek ujra on magam? Plasztikai mutet nelkul! Koszonom szepen a valaszokat

2017. márc. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Logó bőrre csak a plasztika maradt.
2017. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hájhurka lóg vagy csak siman a bör ?

Mert ha zsir van a börben akkor fogynod kell es utana latod a vegleges eredmenyt .

Van e túlsúlyod ?

2017. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Nincs rá esély műtét nélkül.

A terhességek alatt kellett volna jobban odafigyelni rá, nogy ne hízz túl sokat, és ápold a bőrőd. Már ha tényleg a bőröddel van baj, vagy úgy, mint előző mondja, nem is bőr, hanem háj.

2017. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pont ezért használtam hasleszorítót szülés után. Nekem is lógott, nem is kicsit, úgy éreztem, kiesnek a beleim, de végül visszament szépen.

Ki tudja, talán még nálad sem késő, próbáld ki.

2017. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még hány helyen fogsz affektálni? Remélem trollkodsz, és valójában nincs három gyereked, így is rémes, hogy kik szaporodnak.
2017. márc. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo! Nem vagyok hajlando le sullyedni a szintedre! De a velemyemet azt megkapod!! Ez az oldal segitsegre szolgalja az embereket akiknek szukseguk van nemi tapasztalatokra tanacsokra emberektol akik mar at estek kulonbozo szituaciokon. Es nem pedig szanalmas provokalos kommentekre filleres nulla senkihazi emberektol! Nos te egy igazi vadparszt vagy! Eloszor is mindenki magabol indul ki 😂 tovabbi szep napot neked!
2017. márc. 11. 23:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg valami aprosag az utolso kommentelonek l..Az en eletemben semmi kozod bele ahogy senki maseba sem. A negativ buta velemenyedre hidd el senki nem kivancsi es semmi kozod bele Kik szaporodnak! A lenyeg a te fajtadbol nincs elegendo hogy egy orszagot alapitsatok rendesen ossze tartoan Mert egyel tobb gyerek dupla tanyer hulye vagy faj a fejed biztosan Mert kenyerbol nem laksz jol draga hat persze a legkonyebb masokat okolni a sajat hibaidert! Es ha mar itt tartunk csak hogy NE essel felre ertesben en a harom gyermekemet nem magyaroszagon nevelem a putri orszagban mint ahol te elsz! Csokoltatlak es jelenteni fogom a rasszista kommentedet! Szioka!
2017. márc. 11. 23:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Tovabba a tobbi kedves segitokesz kommentelonek nagyon szepen koszonom a segitsegeteket. Kivanok nektek nagyon szep tovabbi kellemes estet! Sziasztok 😊
2017. márc. 11. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!