Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap túlevéstől el lehet...

Egy nap túlevéstől el lehet hízni?

Figyelt kérdés
25 napja nem ettem édességet, semmit még lekvárt se, vagy sós kekszeket, ropikat se. Azelőtt is egészségesen érkeztem de most sokkal jobban oda figyeltem minden egyes gramm ételre. Ma mégis ettem egy csomót. Reggeli az rendben volt, mert megettem 1 főtt tojást, 60 gramm kenyeret,30 gramm sajtot. Ebédre elszabaduult a dolod megettem vagy 300 gramm sült krumplit, 150 gramm csirkemellet, 100 gramm rántott sajtot. Ez is sok és meghaladtam a napi kcal-t, de én hülye nem elégedtem meg ennyivel. Megettem vagy 30 gramm müzlit, 30 gramm mogyorót, 50 gramm kekszet, 5 merci csokit, 2 szelet sütit s ehy joghurtot. Teljesen ki vagyok, hogy elrontottam mindent, az eddigi kockákat a hasamon, az izmot. Megint lógni fog a bőröm s minden :( Amúgy 18 éves vagyok, 55 kiló, és 168 cm magas.

2017. márc. 12. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyaan:D Ez csak egyetlen egy nap egeszsegedre:D holnap majd feleannyit egyél mint amennyit ennél es minden rendben lesz ha amugy normalisan dietazol.
2017. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet elhízni, ne aggódj...de akkor csak egy napról van szó ugye?
2017. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen csak egy napról van szó, de az a baj velem hogy jó bírom egy ideig ezt a nem eszek édességet de egy idő után annyira megkívánom, hogy egyszer megeszek egy kis szeletet s utána jön a többi valahogy. Olyan nehezen tudom megállni ilyenkor pedig egész hónapban ilyen 1200 kcalt kibírtam egy nap. Napi 5-ször kisadagokat ettem eddig, zöldség, gyümölcs, főleg. Napi 400 kcalt biztos elégetek mert mimdennap futok 5 kilométert s súlyokkal edzek utána 30-60 percet.
2017. márc. 12. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
elso vagyok-Nem lesz baj igy tovabb neha lehet cheat day!😁
2017. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1200kevés lesz a mozgásodhoz. Az alapanyagcseréd alá ne menj.
2017. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez se volt durva nap, szerintem direkt kellett a szigorú korszak után.

Én kicsit intenzívebben szoktam elszállni, de az már tényleg túlzás :) Nem hízom tőle, de aki hízékony, arra feljönne pár deka, na bumm. Az elhízáshoz azért több kell.

2017. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nem is attól félek, hogy elhízok hanemnem lesz lapos hasam, löttyedt fenekem lesz s ilyenek :)
2017. márc. 12. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Igy jar , aki sanyargatassal fogy , bizonyos etelek teljes kihagyasaval , utana elszabadul a pokol ,,kontrollvesztés .

Remeljuk h ez csak egy nap volt

2017. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
S akkor mi ajánlott? Mindennap egyek egy pici édességet?
2017. márc. 13. 15:22
 10/10 anonim válasza:
35 felett egy nap zabi is hat alakodra, a lelassult anyagcsere miatt.
2017. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!