Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 0,5-1kg-ot szeretnék...

Heti 0,5-1kg-ot szeretnék fogyni. Igy lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Mar 7honapja jarok rendszeresen futni hogy az 58kg-omat levigyem 55-53-ra az nekem alom testtomeg lenne...nem szoktam zabalni,tobbszor keveset eszem,edessegekrol minden szinten lemondtam,a feherkenyerrol is ,nem szoktam nassolni valamint tenyleg a heti 2-3x 5km futas mindig meg van,minden aldott nap megiszok 2l folyadekot.

Az etelek amiket eszek javareszt reggel fott tojas vagy zabkasa ebed salata vagy fott tojas vagy egyutt (nem vagyok hus fan) uzsonna megint csak zabkasa,vagy dietas bogres suti,vacsira pedig rantotta,vagy tukor tojas vagy szinten salata..es nem tudok fogyni,es kezdek nagyon elkeseredni :( Valaki segitsen,vagy irja le min valtoztathassak.Koszonom


2017. márc. 13. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Társadalomtudományi szempontból húzzál el a kellemetlen illatú izébe!
2017. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2 L nem sok .
2017. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyiségeket nem írtál, pedig azok igencsak fontosak. 2szer 5km az nem olyan sok, mint gondolod. Emellé kéne súlyzós edzés is, hogy alakod az legyen.
2017. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem normál étrend. Kicsit jobban változtas és tedd színesebbé az étrendedet. Szerintem a napi kalória beviteledet sem teljesíted ezzel a napi étrenddel.
2017. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A diétás süti milyen? :D

Ez semmi, nem étrend. Csoda, hogy még nem betegedtél bele.

5 kilót normális kaja mellett is lehetne fogyni. Ettől viszont hosszú távon csak hízni lehet, mert most koplalsz.

2017. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam erezni hogy ehes lennek es en tobbszor keveset eszek ami szerintem alapvetoen nem baj.De akkor valaki mondja meg hogy mikor mibol mennyit egyek ? Napi kcal szuksegletem 1600 elvileg ugy hogy segitsetek mert en nem tudtam hogy rossz amit most igy csinalok.Csak igyekszem nem osszevissza sokat zabalni
2017. márc. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!