Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány gramm szénhidrátot kéne...

Hány gramm szénhidrátot kéne bevinnem egy nap, szálkásító diétánál?

Figyelt kérdés

A fehérjével tisztában vagyok ,hogy minimum 2 gramm / testsúlykg, de a CH mennyi legyen?


Mellette futok napi szinten és súlyzós edzést végzek heti 3szor.


23/n



2012. júl. 25. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.


ez rettentően kevés úgy hogy mellette aktívan mozgok is...

2012. júl. 25. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdd 4 g-ról és folyamatosan csökkentsd, neked kell kitapasztalnod. Nekem 3 körül szokott lenni a megfelelő.
2012. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Napi 160-200 gramm közt tudom leredukálni általában. És azért minden nap megszenvedek hogy ott tartsam.


Az soknak számít?

2012. júl. 25. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1600-as kalórián vagyok, 115g fehérjét viszek be és 165 g ch-t. Heti 4 súlyzós + kardió kombinált edzésem van és 2 sima kardió. Ha kevesebb ch-t eszek én egész nap szédülök.

2012. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és az lemeradt, hogy 50 kiló vagyok jelenleg szóval messze több ch-t eszek, mint amit az első írt.

És még mindig fogyok...

2012. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én 53 kg vagyok, a fehérjémnek nagyjából nekem is ennyinek kéne lennie, de sjanos nehezen tudom bevinni minden nap.


A CH-t pedig én is próbálom 160-180 környékén tartani. De akkor ezek szerint jól csinálom, mert ennél kevesebb már tényleg durva lenne.

2012. júl. 26. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!