Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet 20-30 és afölötti...

Hogy lehet 20-30 és afölötti túlsúlyt felszedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. 10 kg után nem veszik észre magukon, hogy ruhatárat kell cserélniük?

Rajtam is volt 10 kg plusz, de annál több sose, és ahhoz rengeteget ettem nap, mint nap, el nem tudom képzelni, hogy mennyit kell enni ahhoz, hogy ennél több legyen..

Sokan jönnek a pajzsmiriggyel meg IR-el, de nálam is diagnosztizálták mind kettőt, és nem volt semmivel nehezebb a fogyás, pedig nem szedtem a felírt gyógyszereket.


2017. márc. 14. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy ahogy a plusz 10 kilót felszedted. Már miért ne venné észre az ember? Ez egy hülye duma. Pont hogy az az ember érzi igazán de valamiért nem érdekli. Ugyanúgy zabál mint te.
2017. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
húha, nálad komoly szövegértési gondok vannak, barátom :D
2017. márc. 14. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Legtöbben ráfogják arra, hogy " az évekkel járnak a plusz kilók is"

én azt nem értem, hogy nem veszi észre valaki a gyerekén, hogy túlsúlyos..

2017. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 1x volt 9 kiló. Megelégelten, lefogytam és egy éve tartom a súlyom... mert nem zabálok. Amikor sokat ettem, jöttek a kilók és léptem.

Én sem értem igazából. Van pár ismerősöm akik jó 20 kg felszedtek és csak híznak.

Észreveszik magukat csak nem érdeklik.....

2017. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

rám két hónap alatt jött fel +27kg, az első hónapnál már mentem dokihoz, pajzsmirigy és elég durva IR, rendesen ettem, nem zabáltam, ha zabálás mellett híztam volna meg, dokihoz se megyek mert egyértelmű, hogy én csesztem el.

ettől függetlenül bár lassabban, de folyamatosan fogyok, nem tervezem, hogy fókaként fogok élni :D de akinek komoly pajzsmirigy gondja van az tény, hogy lassabban fogy, de sokan szeretnek ezzel takarózni, hogy ezért nem fogynak, közben meg sz.rnak az étkezésre, mozgásra.

2017. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem eü gond miatt hízik...
2017. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogyan fogyhatnék, ennyi. Észrevettem az évi 1 kilót, de ötletem nem volt rá, hogy hogyan csökkentsem. S nekem sosem számított az alakom.

30 kiló még semmi gondot nem okozott, de azért amikor életmódot váltottam, megtettem, ami tőlem telt (s amire hajlandó voltam) s 20 kiló lement. A maradék már nem, de sose adom fel.

Nulla egészségügyi okom van, mindössze megszoktam, hogy kettő helyett eszem. Igazából szerencsés vagyok, hogy nem híztam gyorsabban. Úgyhogy én aztán nem keresek kifogásokat, de az tény, hogy az utolsó kilókhoz nincs elég önfegyelmem. Évekig éhes voltam deficitben, ezt már kizártam, most tényleg az a gond, hogy nem tudok folyton önfegyelmezni, fárasztó ám az. De ez az én dolgom :)

2017. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a ruhatár az érdekes dolog ám, miverl nekem a 20 kiló fogyás nem okozott ruhatárváltást. Egyszerűen amikor elkopnak a nadrágjaim (amit gyakran tesznek), lecserélem őket s ezek terén egy pici változás történt, de az összes többi ruhám most is ugyanúgy jó. Az egyik fellépőruhám évek óta bő, majd egyszer bevetetem, ennyi. Sosem értettem a ruhatárproblémákat, de nem is passzentos ruhákat hordok.
2017. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Évek alatt rám jött úgy 35 kiló túlsúly és lettem 170 centihez 105 kiló (fiú vagyok). Az ember észreveszi de annyira nyílván nem foglalkozik vele,különben nem hízott volna el. Aztán egy nyaraláson megelégeltem, hogy dagadt vagyok és elkezdtem fogyni. Ennek 3 éve, akkor leadtam kb 40 kilót és lettem 65-66, ez volt 2 éve, azóta konditerembe járok és most vagyok 74 kb.
2017. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 18 évesen egy új fogamzásgátlónak köszönhetően és az akkori (és mostani) pajzsmirigy problémámnak amiről akkor még nem tudtam híztam 2 hónap alatt 30 kilót 56-ból hirtelen 86 lettem 1,5 év alatt sikeresen leadtam 25 kilót majd a terhesség ideje alatt 20 vissza jött még van 10 kg de teszek érte minden nap hogy kevesebb legyen heti 20dkg le is megy, nem sok de a semminél mindenképp több.
2017. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!