Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok a 159 centimhez az 56 kiló?

Sok a 159 centimhez az 56 kiló?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó,hogy fogyókúrázni karok,de az nagyon aggaszt,hogy tavaly április óta 4,8kg-t híztam :/ mondjuk azóta 2cm-rel magasabb vagyok,de akkor is.

14L



2017. márc. 15. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok.

Nem számítanak a kilók! Az a lényeg, hogy hogyan érzed magad.

A testalkattól, a testösszetételtől sok minden függ. Van, aki x kilóval tökéletesen néz ki. A másik meg ugyanannyi kilóval sovány. A harmadik meg löttyed. Persze azonos magasság mellett.

Szóval soha nem hasonlítsd magad másokhoz.

Nyilván ahogy felnősz és nőiesedsz az a normális, hogy már nem olyan soványka leszel, mint kislány korodban.

2017. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem számítanak a kilók!"

De számítanak.

Viszont a 160cm 56 kiló nem sok.

2017. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Nem számítanak! Nem akarom én is belinkelni a már ezerszer belinkelt képet a nőről, aki több kilóval vékonyabb és jobban néz ki, mert izmos, sportos. Kevesebb kilóval meg hájas hasa van.
2017. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

#3:


"2: Nem számítanak!"

De igen, számítanak. A túlsúlyosság komoly probléma és súlyos betegségeket okoz. Ha azt hirdeted, hogy "a kövér szép", meg hogy "nem baj, ha dagadt vagy", akkor gonoszságot követsz el. Arra ösztönzöd az embereket, hogy ne foglalkozzanak a túlsúllyal és ne akarjanak egészségesek lenni.

2017. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem sok.mondjuk én 160cm vagyok és 48 kg.
2017. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!