Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves, lány vagyok. Azt szeretném kerdezni, hogy ennyi idősen hogy allkak neki edzeni? Nagyon szeretnék nyárra kockás hasat. Több helyen is olvastam, hogy ilyenkor fontos szerepet játszik az étkezés is, vagyunk vagyis az hogy mit eszem.Valaki tudna tanácsot adni, hogy hogy álljak neki? Előre is köszönöm! :)

2017. márc. 17. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
felulésezz az nagyon adja:D
2017. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kockahashoz elsősorban diéta kell, persze ha picit fejlettebb a hasizom, az jobban néz ki. Hasprés vagy kismillió egyéb gyakorlat lehet, rengeteg saját testsúlyos s nem kifejezetten a hasra végzett edzés hat a hasizomra, a felhúzástól mit tudom én, miig... Én súlyzóval edzem, de a karedzéseimet kivéve mindig érzem a hasamat is, akár mellre, akár lábra, akár hátra edzek.
2017. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód és megfelelő mozgásmennyiség.

Sok sok folyadék, fehérhúsok, zöldségek sütve főve párolva vagy nyersen, gyümölcsök, tojás, hal, diétás levesek fogyasztása.

Cukros, szénhidrátdús, zsíros ételek kiiktatása.

Heti több alkalommal pulzusszámnövelő mozgás. Ezek segítségével fogyhatsz, kockahashoz pedig még ezek mellett csinálj hasizom erősítő gyakorlatokat. Ilyen témjú videókat találhatsz a youtubeon is rengeteget. Sok sikert neked:)

2017. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3 válaszból 3 hülyeség. Először is: nöként egészségtelen a kockahas, ahhoz, hogy látszódjon olyan alacsony testzsírt kell tartani, aminél rosszabb esetben kimarad a menstruáció... Másodszor: Egy nő úgy szép, ha nőies, alacsony tzs-al pedig nem az. Ez egyéni preferencia, de nekem inkább egy enyhén kövér, mint egy nagyon vékony nő.

Harmadszor: A nő a formás comb-és fenéktől lesz nőies, nem a formás hastól, jobb inkább egy kis pocak.

A legfontosabb pedig: Mindenre edzünk, nem csak hasra vagy nem csak karra, a férfiaknál ezt cigányedzésnek hívják.

Remélem megérted a mondanivalóm lényegét, nem fölöslegesen írtam ennyit 😃

2017. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. Nem nagyon akarok fogyókúrázni, mivel a 157cm-hez is csak 38 kg vagyok.

1.,3. Köszönöm a tanácsokat.

4. Szerintem ez mindenkinek a saját véleménye, hogy neki mi tetszik. 😊☺

2017. márc. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!