Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha betartom a Norbi altal...

Ha betartom a Norbi altal leirt tablazatokat, fogyni fogok? (UPDATE1,2,3)

Figyelt kérdés
A Norbi titok c konyvbol
2010. máj. 11. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
:D :D hogyne :D :D ...
2010. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha normális mennyiséget eszel. Pl. nem lehet fél kg kenyeret megenni reggelire sem.

A normális mennyiség az, amivel éppen jóllaksz.

Én 7 kilót fogytam 3-4 hónap alatt, és nem használtam édesítőt (nem eszem műanyagot). Helyette gyümölcscukrot (azóta áttértem a finomítatlan nádcukorra) használtam, hozzáteszem, nagyon kevés cukrot használok.

A húgom 15 kilót fogyott kb. fél év alatt, baba után. Most vékonyabb, mint előtte.

Nem vettünk norbis cuccokat, mindent hagyományosból oldottunk meg. A liszt teljes kiörl. volt, és még a kenyeret cseréltük le teljes kiörl-re, rozsra, meg magosra, és kenyeret vacsorára már nem ettünk.

Én még a gyümölcsök kódját se néztem, egyedül a banánt nem hagytam el, a többiből ami amikor jött, és rengeteget, mert imádom.

2010. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt még elfelejtettem, hogy ha lefogytál, lehet lazítani kicsit a dolgon, de nem lehet visszatérni a mostani éltemódodhoz (fehér liszt, kristálycukor stb.), mert ugyanúgy visszahízod, mintha koplalással fogytál volna le.
2010. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az eteleket rendesen kell elkesziteni,tehat rantas,ilyesmi?
2010. máj. 11. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A rántásba, ha sima fehér lisztet (BL55) használsz, akkor az ugyanúgy hizlal és nem lehet 1-es kódú, de szerintem már 2-es sem. Vagyis megeheted, de csak délig. De ha keményítővel vagy a saját levével habarod, akkor jó.


Egyébként a fogyáshoz az kell szerintem, hogy csak 1-es és ritkán 2-es élelmiszereket fogyassz. Mert én csak így fogytam pár kilót. Ha mindhármat eszed, akkor csak tartod a súlyod, de nem fogysz. Ha csak egyest eszel, azzal fogyhatsz.

Az adagra pedig egy normál vagy a normálnál kevesebb adagot kell érteni.

2010. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Háááát....Norbi olyan amilyen,inkább keress a google-n ilyen dolgokat.
2010. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fogyhatsz! de mozogj is mellette
2010. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tuti,hogy fogyni fogsz!

Én fél év alatt kilótól szabadultam meg ezzel a módszerrel!

Sok sikert! :)

2010. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem írtam oda,hogy 30 kilótól... :)
2010. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!