Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt hogyan fogyhatok...

2 hónap alatt hogyan fogyhatok 4 kg-ot? Barmilyen masnak bevalt tippet elfogadok!

Figyelt kérdés

Tudom, heti fél kg normalis fogyasnak szamit, igy siman kijohetne a 2 honap alatt -4kg.

Viszont mivel alapvetoen nincs sok sulyfelesleg rajtam, nagyon nehezen akar megmozdulni ez a pár kg.

65-rol kb. 61-re szeretnek lefogyni (172 cm vagyok)

Minden tipp, tanacs erdekel, hogy kinek mi valt be!


2017. márc. 19. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon drasztikus liszt és cukor megvonás segített.
2017. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy foghatsz.

Számold ki az alap BMR-ed, gyanítom,hogy olyan 1400 kcal körül lesz,ennyit mindenképp meg kell enned, de inkább 1500 kcal.

Az viszont fontos,főleg ilyen kevés súlyfeleslegnél,hogy miből tevődik össze az az 1500 kcal.

Kezdésnek kipróbálhatod az 50% ch (lassú felszívódású,jó ch) 30 % fehérje és 20 % (olajos magvak,olíva olaj) zsír.

Ez általában jó szokott lenni, de ezeket persze egyénileg lehet variálni,kinek mi a legmegfelelőbb.

2017. márc. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. márc. 20. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!