Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízhattam?

Mitől hízhattam?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben teljesen elhagytam a nassolást (csokit ettem főként), mert ennyi elég szokott lenni ahhoz, hogy fogyjak, viszont most pont az ellenkezője történt! Hiába nem nassolok, és eszem úgy, mint szoktam, mégis hízok. Ez hogyan lehetséges?

2017. márc. 20. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsírt glikogént, vizet híztál? nem mindegy.
2017. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit eszel a csoki helyett? Ugye nem kilószámra gyümölcsöt? :)
2017. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Úgy, hogy felborítottad a metabolizmusod.
2017. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit híztam. Ha rágcsálnék vagy iszom (vizet,sokat), vagy végső esetben zöldséget(sárgarépát,uborkát) rágcsálok.
2017. márc. 20. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tul sok szenhidratot viszel be,de igazabol nem csak a nassolastol lehet hizni.Sima ebedtol is pl.megeszel fel kg rizst valami nehez hussal (azaz nem csirke)
2017. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon egyszerű :D Ha több kalóriát viszel mint amennyit elégetsz hízol ha kevesebbet akkor fogysz.Egyél kevesebbet vagy mozogj többet :)
2017. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy mostmár enni is kevesebbet eszem, próbálok tudatosan táplálkozni, és csak azt veszem észre ha belenézek a tükörbe néha, hogy "hát, megint kerekebb lett az arcom, feszül a naci, stb"
2017. ápr. 4. 16:15
 8/8 anonim válasza:
Akkor lehet ,hogy túl lassú az anyagcseréd
2017. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!