Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt le tudok fogyni...

4 hónap alatt le tudok fogyni 12-15 kg-ot?

Figyelt kérdés

Január 15-én kezdtem el fogyókúrázni, mert rendbe szeretném hozni a testemet nyárra. Sokat mozgok és figyelek az étrendemre. Eddig 5 kg-tól szabadultam meg. Júniusig elérhetem a 60 kg-s célom? Most 75 kg vagyok.

16/L



2017. febr. 12. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha igy fojtatod szerintem simán elmondod hogy hogy sikerűlt fogynod?
2017. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Napi 5 étkezés, 3 liter víz naponta. Csirkemell, zabkása, tojás, gyümölcsök és sok zöldség. Heti 5 alkalommal cardio edzés itthon. Nem könnyű, de eddig hatásos.
2017. febr. 12. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok és nagyon tetszik hogy érett ember módjára fogyózol és nem koplalással mint ahogy sok itteni veled egykorú kérdező. Júniusig ha így folytatod simán eléred a 60kg.
2017. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%
Szerintem simán, sok sikert! :)
2017. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! A koplalással csak azt érném el, hogy az izmomból fogynék nem pedig a zsírból. Sosem voltam vékony, de most meg akarom próbálni, mert nem érzem magam így jól.
2017. febr. 12. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Kcalt számolsz?:)

Ügyes vagy, gratulálok! Simán elérheted.

2017. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Videóról kardiozol? Tudnád esetleg linkelni? Köszönöm előre is !!
2017. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem számolok kalóriát, csak zsírszegény dolgokat eszem. Pl: ha suliban vagyok megengedek napi 1 szelet kenyeret, de mást nem igazán. Itt a videó, remélem segítettem. Ne lepődj meg, ha nem bírod sokáig elsőre.

https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s

2017. febr. 12. 18:38
 9/9 anonim válasza:
Én egy újabb hozzászól vagyok. Sikerült leadnod azt a pár kilót? :)
2017. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!